Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ilyen fizikum...

Szerintetek ilyen fizikum mellet a nyár alatt milyen sporttal szálkásíthatok?

Figyelt kérdés
14/F vagyok nemrég volt egy bországos felmérés,melyben megmérték a testzsírszázalékot(enyém):11,9%....,valamint az izmot is:egyik kezemen 39,másikon 40....181 cm-vok,73-73 kg...heti 2x-3x-szor járok vízilabda edzésre,valamint heti egyszer tornára 45 percet...a nyáron az uszoda ahova járok bezár,mert nyári szezon,egyedül a torna ami esetleg marad,de ez sem biztos...gondoltam elkezdek konditerembe nyárni,és személyi-edzőzni,de szerintetek,hogyan tudnék fitt maradni,valamint a nyár végére fejlődni is??? tudomsokan tették már fel ezt a kérdést,de mégsem teljesen ez....(megjegyzendő,hogy előző év óta 83-84 kg-ról fogytam le 69-68 kg-ra,azóta egy kis izmot is szedtem,és már kezdd is egyre inkább látszani,de ez nekem még nem elég...nem szeretnék kockahasat,csak mondom szálkás felsőtestet,hogyha leülök a parton az izom látszódjon,ne az a kevés zsír) KÉRLEK CSAK KULTURÁLT VÁLASZOKAT.KÖSZI.

2015. máj. 7. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát tizenkét százalékos testzsírszázalékod van és negyvenes karod tizennégy évesen? És hetvenhárom kiló szálkás színizom vagy? Neked nem kell szálkásítani. Növelj tömeget.
2015. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézz után a fegyencedzésnek. Google: fegyencedzés pdf.

+ ha izmosodni akarsz, akkor tömegnövelő étrend. Egyszerre nem tudsz izmosodni és zsírt leadni, mert az egyikhez kalória pluszos étrend kell, másikhoz meg kalória mínuszos.

2015. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annál az iskolai mérésnél meg valamit rohadtul benéztek az okosok.
2015. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 poiu ***** válasza:
Benézhettek valamit. Bországos :-).
2015. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

érdekes én 182cm 81kg kb 17-20% a testzsirom és a karom kb 36os.

Te pedig vékonyabb vagy 9kilóval magasabb és még emelett szálkásabb is de nagyobb a karod.

2015. máj. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyha esetleg azt hiszitek,hogy nem helyesek adatok,ez nem így van...minek adnék meg helytelen adatot,ha ehhez mérve kérem a válaszokat....?!
2015. máj. 8. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
rakj fel képet és meglátjuk:)
2015. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
181 cm-rel és 73kg-al senkinek nem lehet 40-es keze, ugyan akkora vagyok mint te és három kilóval nehezebb, de nekem is csak 36-os karom van, én is vízilabdázom.
2015. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!