Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki megtudna erősíteni?...

Valaki megtudna erősíteni? Normális tudományos magyarázattal megerősítve?

Figyelt kérdés
Tehát úgy hallottam egyik edzőtől hogy lábra nem csak esztétikai okokból szükséges edzeni hanem azért is mert ha edzünk rá akkor a többi izom csoport is gyorsabban jobban fejlődik. ez igaz ? ha igen miért?
2015. máj. 4. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert így elősegíted a tesztoszteron és a növekedési hormon termelést.
2015. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igaznak igaz. Azthiszem (lehet hülyeséget mondok), több növekedési

hormon és tesztoszterin keletkezik.

2015. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Montizsolti. Ha futok, akkor úgy is több növekedési hormon és tesztoszteron keletkezik?
2015. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ÍGY nem igaz. Viszont ha összetett gyakorlatot végzel, péládul guggolást, akkor a tested számos más részét is megmozgatod.
2015. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 - palilaci - ***** válasza:
100%
A tested aranyossagra torekszik. Az nem egeszseges ha felul van +10kg izom a labad meg lofsz. A nagysulyos osszetett gyakorlatok pedig johatassal van a tesztoszteron termelesre, guggolasnal meg relativ nagy sulyokat mozgatsz meg. Ja es akinek nem eros, izmos a laba az gyenge.
2015. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A futástól nem lesz ez. Nagy terhelés kell az izmoknak.
2015. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Zsolt én otthon edzek lábra egy láb edzésem igy néz ki:

2 gyakorlat vádlira állva, ülve. majd jön a comb combhajlításal kezdek majd gugolás majd végén kitörés. Szerinted ennyivel fejlődésre birhatom a lábam ? a kitörést egy helyben súly nélkül végzem mert súlyal már nem megy és a gugolást is kis súlyokkal végzem mert még naggyal nem megy. De a nagy súly az relativ nem ?

2015. máj. 4. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
De. Az a nagy, amiből - mondjuk - 15-nél többet nem bírsz egyhuzamban megcsinálni. Vannak, akik még kisebb szériákkal edzenek. Attól függ, mi a cél.
2015. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy hormonnovekedést okoznak a szervezetben de szerintem ez nem akkora hogy a tobbi testrész is jobban nőjön.

Ami szerintem itt inkább az ok az az hogy aki nem guggol vagy húz fel az ellustulja az edzéseit nem hajlando keményen megdolgozni a fejlodését, és valoszinuleg a felsotestét se edzi olyan keményen.

Tehát aki keményen edz lábra az keményen edz minden másra is valoszinuleg.

2015. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, jó így ès emeled majd a súlyt ha tudod. A nagy súly relatív, ez is igaz.
2015. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!