Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nincs pénzem az étrendemre....

Nincs pénzem az étrendemre. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
napi majdnem fél kiló csirke stb... sajnos erre nincs keretem. ezért vagy félrezabálok egyfolytába vagy nem eszek... egyik se helyes. mit tudok csinálni ??

2015. máj. 2. 20:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Vagy ki kell menni horgászni. Én járok szóval néha tudok enni normális halat.
2015. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A sprotnitól meg alig van finomabb dolog a világon.
2015. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A füstölt sprotnit szeretem, a simát is, de ezt a Vikinges és Coopost nem. A Coopos prémium füstölt nagyon finom de 369 / 112 g. Eva-s is baromi finom, csak nagyon drága.

A Losos (Foltin-Globe az importőr) a kedvencem, de nagyon kevés helyen kapható sajnos, pedig nem drága.


bk: a busa zsírsavprofilja tényleg elég jó

2015. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha halkonzervet veszel mindenképp öntsd le az olajat róla, nagyon rossz minőségű ipari olaj.(ha szója,ha mogyoró stb.)
2015. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
akkor halat halkonzervet javasoltok?
2015. máj. 3. 16:56
 16/25 anonim ***** válasza:
Mondd meg naponta mennyi pénzed van rá, és akkor tudunk jobb javaslatot tenni.
2015. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
halkonzeeeeeeeeerv?:))legdrágább.öcskös addig örülj amig napi fl kiló csirke kell nekem napi másfél megy 10 tojás 250 gramm túró zöldségek meg zabpehely na ezt add össze.amugy kisebb koromban olt h nekemis napi 2-300ftom volt kajára szüleim szartak bele h húst kell ennem de mindig megvettem magamnak amit kell.volt h 1kiló csirkemájat ettem naponta amit senkinek sem javaslok egyébként.amugy hiába itt az okoskodoásk nem véletlen csirkét zabál mindenki a legolcsóbb ár érték arány a halkonzerv arany ár.a csirkemáj ami olcso 3-400ft kilója cserébe tele an koleszterinnel de átmenetileg par napig esetleg hétig ki lhet birni
2015. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
akkor az jó lenne ha konzerv halat ennék szilárd fehérje gyanánt? szénhidrát protein és zsírforrásra már találtam megoldást
2015. máj. 8. 15:23
 19/25 A kérdező kommentje:
bocs ezt az utolsót nem olvastam. akkor az nem jó? megoszlanak erről a konzerv dologról a vélemények
2015. máj. 8. 15:25
 20/25 A kérdező kommentje:
ami most itthon van arra az van irva hogy 100g-ban 16g fehérje 28g zsír és 0g szénhidrát . a zsírt azt olajjal együtt érti vagy az a halban van?? (lehet hülyeséget mondok)
2015. máj. 8. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!