Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nincs pénzem az étrendemre....

Nincs pénzem az étrendemre. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
napi majdnem fél kiló csirke stb... sajnos erre nincs keretem. ezért vagy félrezabálok egyfolytába vagy nem eszek... egyik se helyes. mit tudok csinálni ??

2015. máj. 2. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Egyél, ne koplalj vagy zabálj félre. Vegyél konzerveket, egyél tésztát, ha tudsz. Ezek talán aránylag olcsóbbak. Babkonzervvel is lehet tömegelni.
2015. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg minél több, fehérjét bevinni és legyél kalóriapluszban. Növényi dolgok is játszanak.
2015. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Zabáálj, hogy nöljél. De szemétre ne költs mert arra fölösleges csak.
2015. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ja cukros, telített zsíros mocskot ne vegyél. Drága és nem jó tápanyag.
2015. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Keress rá a fehérje keverésre. Vegetáriánus testépítők használják. Ha a megfelelő zöldségeket kombinálod össze, teljes értékű fehérjét kapsz. Ráadásul a zöldség valamivel olcsóbb is, persze brutál mennyiséget meg kell enni belőle, és nyilván nem tudod az egészet fedezni belőle...


Egy párosítás jut eszembe; rizs és bab (hogy pontosan milyen, arra már nem emlékszem, csak mint érdekességet olvastam). A bennük lévő minimális fehérje keveredésével a belőlük származó Xg fehérje egyenértékű lesz a húsból származó Xg fehérjével.


Egyébként ehetsz csirkecombot is, ha eléggé szárazra kisütöd illetve kifilézed, akkor talán kevésbé szar.

2015. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A halkonzerv nem tudom most hogy áll. Az is lehet még olcsó.
2015. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
A csirkecomb miért is lenne szar? csak sok zsír van benne ennyi. és így még jobban is tud tömegelni.:/
2015. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nálam is belefér csirkecomb tömegelésnél, az más kérdés hogy sokszor nem éri meg. A csontnak zsírnak és bőrnek is megvan a súlya. Halat szerezhetnél még, itt van pl. a busa tápértéke [link] ami elég lenyűgöző.
2015. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van ételre? Anyukádék főznek/menzán eszel és azt kellene kiegészíteni?


A konzerv hal nem épp olcsó, van fejes sprotni, undorító, a hal szemei is úszkálnak a konzervben, pürésítve talán ehető 230 Ft/112 g, a füstölt és fej nélküli változat 299 Ft/112 g, ennél olcsóbb ki kiszerelésű halkonzervet még nem találtam.


Csirkecombot én is nagyon szeretem, de tényleg van amikor nem éri meg a csont stb miatt. Viszont szokott lenni csirkecomb filé, az kb. 100-200 Ft-tal olcsóbb mint a csirkemell, de van hogy ezen is rajtahagyják a zsír, csontdarabkákat, stb. és így sokszor ez sem éri meg.


egyébként itt van a busa tápértéke: [link]


egyáltalán nem lenyűgöző, 18 g fehérje / 100 g nyers hal

2015. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Zsírsavprofilt is nézd, horgász ismerőstől tudna szerezni halat.
2015. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!