Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik, ha túl adagolja...

Mi történik, ha túl adagolja valaki a szteroidokat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 19:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
A zuglaborok között is vannak jók. És működik a dolog, kár veszekedni. Ha akarod képpel tudom bizonyítani. 29 évig edzettem naturálban és tavaly óta ment kis cucc. Durva mennyi jött rám és szálkásabb is vagyok. De nyilván nem volt benne hatóanyag, ugye?
2015. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Héjhéj!! Ne forgasd ki amit írtam, csak túl sok kézen megy át, így közelse megbízható, ha begyullad a helye, akkor valószínűleg már meg van kutyulva, mint írtam keletről elvileg jó minőségű jön be... Szerencse is kell hozzá, és a lehető legjobb helyről beszerezni.
2015. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Te kezdtél engem támadni. Én annyit írtam, hogy igenis lehet jó cuccot szerezni. És ezt tudom bizonyítani is. Ennyi.
2015. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, csak mint tényt közöltem, hogy ilyen is van /nem is kevés/

Te ehhez nyilván jobban értesz, én soha se fogok szteroidhoz nyúlni, nekem fontos az egészségem, meg amúgy is, elég egy rossz szúrás és vége a mesének, ez nem gyerekeknek való

2015. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Csak akkor meg fura, hogy én tapasztalatból is írok és én vagyok megkérdőjelezve. Nem játék persze, de ezt bevállalom már idősen.
2015. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

NOB tiltólistás stimulánsokat éppenséggel én is használok,

Azért tisztában vagyok ezekkel is

2015. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az néha vicckategória. A WADA is tiltólistára tette nemrég a Béres cseppet a kobalt miatt. Na de azt nem nézték, hogy napi 30 üveg kellene a doppinghatás kifejtéséhez.
2015. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértünk. Koffein is tiltólistás (minden sportágban más a tűrési ráta)
2015. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Na végre valaki valamiben egyetért.:)
2015. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezzel a Béressel újat mondtál, jót nevettem rajt :D én már annyi helyen elvéreznék egy teszten, nagyon durva :D
2015. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!