Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem versenyzők, nektek is...

Musclemore kérdése:

Nem versenyzők, nektek is hasonló fos genetikátok van?

Figyelt kérdés

keskeny vállcsont, mellkas, széles csípő, zsírosodásra hajlam, érezhetetlen tapadású vádli, vékony hosszú karok.

?

Én egy kicsit kiakadtam már, hogy nem tudok ezzel komolyabban foglalkozni a fos genetikám miatt...


2015. márc. 26. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem túl jó, a csípőm lehetne keskenyebb. A vállam az eléggé széles azzal nincs gond. Zsírosodás nekem is bejátszik. Sajnos ez van, versenyhez több kell.
2015. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezért miért kell lepontozni? Az igazságot írtam le, nem voltam nagyképű. Ne azt írtam, hogy jó vagyok. Vagy mi a gond gyerekek?
2015. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Még régebbről szerintem szereztél pár "utálót", nem?-Megtudták, h te vagy és gondolom letontozgatnak.

Vagy azért, h ők toplistásak legyenek. :'DD

Amúgy még várok válaszokat!

2015. márc. 26. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Monti irigykedik hadjad. Nekem is nagyon rossz a genetikám nekem jóval vastagabb a derekam mint a vállam. Nem kell másokkal foglalkozni jó néha én is elbizonytalanodok de MINDIG MAGADDAL KELL FOGLALKOZNI mindig magadhoz képest kell jobbnak lenni ennyi nem mindig másnál kell jobbnak lenni. :)
2015. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Így van, magadhoz képest kell javulni, nem a csodagenetikájú szerencsésekhez viszonyítva. :)
2015. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tessék itt vagyok: (és 14 éves vagyok hogyha kérdés lenne) [link]
2015. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, próbálok ehhez hasonlóan gondolkodni.

De, komolyabb terveim is voltak ezzel a sporttal... :(

2015. márc. 26. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:

gerincferdülés + pectus excavatum...

akkor most ki járt jól a genetikájával?

2015. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%-os tényleg most nagyobb a csípő, de arra a vállra még lehet jócskán tömeget pakolni. Nem lesz az olyan rossz, csak nem bajnokokhoz kell viszonyítani.
2015. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egészségről nem szeretnék beszélni, nem akarok szerencsétlenségben versenyezni. :D
2015. márc. 26. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!