Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől vagy miért van ez?

Mitől vagy miért van ez?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan gyengének érzem magam...nemrég még simán lenyomtam 50 fekvőt egyszerre gyorsan de most már a 10. után érzem a karomba hogy nehezebb kinyomni mintha nem lenne erőm de nem tudom miért van rendszeresen járok edzésre harcművészetre,kosárra,még dolgozni is eljárok éss jól bírom a mozgást is..szóval le birok nyomni vagy 40et de érzem magamon hogy már sokkal sokkal nehezebben és lassabban..

2015. márc. 21. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedsz vitanint? Van étrended? Mit eszel edzés előtt? Nem edzetted túl magad?

Ez mind lehetséges ok.

2015. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit, akkor eszek ha éhes vagyok nem tudom szabályozni magam sajnos..hiába van ebédidő van amikor nem vagyok éhes. Álltalában azt eszem amit találok a hűtőben vagy ha anyu főz akkor azt.
2015. márc. 21. 17:34
 3/3 szoomi válasza:
Szerintem túlhajtod magad ha ennyi mindent sportolsz, akkor valószínű hogy fáradtak az izmaid, én járok kondiba én akkor érzem ezt amikor nem hagyok elég időt egy izom csoport edzése közben
2015. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!