Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kezdtetek el edzeni?

Miért kezdtetek el edzeni?

Figyelt kérdés

Mi motivált akkor,és most mi motivál titeket?

Aki több éve edz,és változott a motivációja,az írja le legyen kedves,hogy az elején mi motiválta,és ha változott,akkor most mi kézteti az edésre..

Köszönöm.! :)



2015. márc. 18. 22:18
 1/9 Musclemore ***** válasza:
100%
Nekem az egész úgy kezdődött, hogy láttam a magukat emelgető emberkéket, SW(frank medrano, ilyenek) Szét lettem motiválva, fél év után meguntam h nem nagyon fejlődök a gyakorlatokban(ekkor még full tudatlan voltam) aztán utánanéztem a dolgoknak, valahogy elkanyarodtam inkább a testépítés felé, és egy ideje ez megy. :)
2015. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elején:fogyás, izmosodás motivált

Most: ugyanezek, de a barátságok, társaság, edzők és az aerobic-box szeretete. Meg az, hogy már ennyi év után jól csinálom, ez sikerérzést ad, imádom ezt a mozgásformát, nem tudom már enélkül elképzelni a napjaimat.

2015. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

az motivált hogy kb "bot" testem volt.

elegem lett.

mikor teltek a hónapok jött a fejlődés, és ebből eredően a motiváció nőtt, plussz szoktam hallani a "kivagy izmosodva" és "régen elég gebe voltál" dolgokat és ezis jól esik.

és mikor megnézem a 2011-12es képeket és most igy vissza gondolva tényleg gebe voltam.

de akkoriba nem hittem magamról ezt!:)

2015. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


Én is marha vékony voltam. Most se vagyok vastag, de azért más a helyzet.


3-as, én se akartam tudomásul venni hogy vékony vagyok, a középsuliban az egyik haverom is mindig ezzel cukkolt (ő 2 év edzés után 140 kilót kinyomott), én meg mindig vitatkoztam vele :D


A motiváció igazából nem változott. Az elejétől az hajtott, hogy elérjem azt a tömeget és erőt, ami csak lehetséges.

Még mindig közelebb vagyok a kezdőponthoz mint a kitűzött célhoz, de ennek fő oka az anyagiak egyrészt, másrészt különben is feladás csak a halálos ágyon :

)

2015. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 182/65-ös testalkat "férfiként" elég motiváció volt arra, hogy ezen változtatni akarjak. Ezzel az alkattal akkor is megkérdezik az embertől, hogy "hanyadikos vagy?", ha évtizede kikerült az iskolapadból. Amikor a velem egymagas 15 éves alatt is 3 kilóval többet mutat a mérleg, az már tényleg frusztráló.


A 182/77-es alkat már egész elfogadható, de azért még lenne hová fejlődni... Motiváció ugyanaz.

2015. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Én egy edző csaj miatt jártam a terembe ahol oktatott. Aztán kb.1 év alatt rájöttem,hogy nem a test,hanem a pénz számít a nőknél,ráadásul az izom vagy bunyótudás nem ér semmit egy lőfegyver ellen.


Lediplomáztam és jól keresek így vannak nők,egy haver szekus cégében társtulaj vagyok papíron,így van fegyver is.

2015. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dagadt és gyenge voltam (164 cm, 105 kg, 20 kg-s fekvenyomás :D) és egyszer egy kis összetűzésbe kerültem egy karatés sráccal. Adtunk egymásnak 3-3 pofont/öklöst, de szerintem én jobban megérztem. :D Akkor kezdtem edzeni, hogy erősödjek, aztán megtetszett az erőemelés/testépítés. Még mindig ugyan ez motivál, hogy gyenge vagyok és dagadt. :)
2015. márc. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen csak izmosabb akartam lenni. A filmekben látott sztárokhoz hasonlóan szerettem volna kinézni. Nem a nők miatt, magam miatt. A nők többsége telibetojja, hogy ki mennyire izmos. Nekem mindig volt nőm, vékonyan, dagadtan és izmosan is.
2015. márc. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy kemény legyek, mint az edzett acél.
2015. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!