Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap túlkajáltam a napi...

Tegnap túlkajáltam a napi mennyiségemet egy darab kb 150g hurkával. És mára híztam 1 kg-ot. Ez zsír lehetett?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

ülj le fiam egyes

1. nem mérjük magunkat mindennap ott a széklet víz stb amitől lehet 1-2 kg ingadozás is naponta is akár szóval hetente azonos időpontban elég

2 egyszer belefér ha tömegelsz még jól is jön néha ha egy kicsivel többet eszel.

2015. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jártál te már matekórán???

magyarázd már el, hogy egy 150gramm tömegű dologból szerinted, mégis hogy a rákba lesz 1000gramm zsír...

2015. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, 150 g hurkából te valószínűleg előállítottál 1kg zsírt, mert más oka nem lehet, hogy többet mutat a mérleg.
2015. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
150g hurkából mennyi zsír állítható elő?
2015. márc. 14. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám borogass... :(
2015. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas ötletet adtál. Egyedülálló és hiánypótló termék lesz a piacon. Befektetőkre azért szükség lenne, persze Rt. szerint. Még pár ötletett csiszolni kell, mint mondjuk az ízek (én rizses-hagymás és paprikás-krumplisra gondoltam, de ez majd kialakul) illetve valaki kellene, aki a terméket reklámozná. Mit nekünk marhafehérje, ha lehet sertésfehérje is. Minek a maltodextrin meg a dextróz, ha kisebb mennyiséggel duplán lehet energiát bejuttatni zsírral. (nem tölti vissza az izmot? Kit érdekel, a tömeget hozza, majd kitalálunk rá valami frankó marketingkutatást).


[link]


Ki add bele?

2015. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Steph, én jelentkeznék :D
2015. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ízek: hagymás-csokis, vaníliás-hurkás, tokaszalonna, eper-kolbász, pityókás-káposztás.
2015. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!