Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításhoz tápkieg?

Szálkásításhoz tápkieg?

Figyelt kérdés
Bejött most egy kis plusz pénzem szóval szeretnék nézni még valami tápkieget. Most lassan 2,5év tömegelés után nekiláttam szálkásítani. Heti 4 edzés megvan, rendesen kidolgozott étrend és be is tartom. Jelenleg 100% WPP-t szedek és mellé Mega Daily One vitamint. Valami zsírégetőn gondolkozok, de nemtudom mi legyen. Revex-16ot néztem, de azt írják 21 éves kortól ajánlott (16 vagyok) esetleg valami jó L-Karnitint de nemtudom hogy mennyire lenne hatásos.

2015. márc. 11. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Bcaa
2015. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 crudy ***** válasza:
L-karnitin nem ajánlom mert valójában semmire nem jó. thermogenikus zsírégetőket se ajánlok mert ahoz is fiatal vagy, viszont mondjuk egy super fat burner jó lehet, de ha kés és fél éve edzel akkor biztos tudod, hogy a zsírégetés legutoljára a tápkiegen dől el.
2015. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!