Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A táplálékkiegészítőket miért...

A táplálékkiegészítőket miért nem naturál testépítőkkel reklámozzák? Így az egész egy hazugság.

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jó formában lévő naturálokkal reklámoznák, nem lenne hazugság? Ők sem azzal érték el a formát.
2015. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális testépítők bevallják, hogy nem attól ekkorák, viszont tápkieget ők is ugyanúgy használnak.
2015. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert a legtöbb tápkieg semmire se jó és kb 1%-nál is kevesebb koze van ahhoz hogy te hogy nézel ki.

Viszont rohadt nagy uzlet.

"Gyorsabb eredmények, nem szteroid"

Szerintem aki minden tápkieget megvesz amit csak lát hogy minél jobban fejlodjon az csak azért nem koxol mert illegális és káros. Nem etikai okok miatt

2015. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van,megy a megtévesztés mindenhol.De mindig lesz rá vevő,úgyhogy megtehetik.
2015. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a női fehérneműt miért topmodellekkel reklámozzák?


és miért lenne hazugság? ha tudod mit vásárolsz, tudod mit kaphatsz tőle.

2015. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen,csak nem mindenkinek egyértelmű,hogy hiába tol be magába egy raklap proteinport,tömegnövelőt,vitamint,aminosavat,soha az életben nem fog úgy kinézni,mint a dobozon lévő úriember.Mert ez egyikre sincs ráírva,és ugye kihasználják,hogy sok naiv ember van.Másik dolog meg,hogy hozzájárulnak a testépítők lenézéséhez,mert szinte minden laikusnak az jut eszébe a proteinporról,hogy a rendszeres használata nagydarab "felfújt" természetellenes izomzatú embereket eredményez.Úgyhogy szerintem igenis az lenne a korrekt,ha naturálokkal reklámoznák.
2015. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert a Szterkómókusok izmosabbak mint a naturál sportolók.Ez igy jobb reklám.De az igazi baj az,hogy a fiatal sportolni vágyó fiatalok ilyenekre akarnak hasonlitani.Az a testet amit elakarnak érni gyakran nem érheto el a naturál sportban.Olyan álmot adnak neked amit egészségessen nem lehet elérni...
2015. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

raadásul milyen dumát letudnak nyomni a motivációs videókban.Edz keményen,becsuletessen,egyél tisztán és hidd el majd jon az eredmeny:D

Semmivel sem jobbak,keményebbek mint én.Csupán jobb a genetikájuk és szurják magukat.Szeréncsesebbek..

2015. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez a téma... a reklámozás még mindig nem úgy működik, hogy "ettől a termékTŐL lettem sikeres", hanem "sikeres vagyok ÉS ezt a terméket használom". Csak a gyermeteg elmével rendelkezők hiszik, hogy azért van a dobozon az a valaki, mert hogy majd ő is olyan lehet tőle. Aki meg gyermeteg elmével rendelkezik, ne másokat okoljon érte. Avagy a híres kacsa és a víz.
2015. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezen én is filóztam már és arra jutottam, hogy azért mert ha A cég nem a legnagyobb darab testépítővel reklámoz, akkor majd B cég igen és ezért az emberek B cég fehérjéjét fogja venni gondolván hogy A cég fehérjéjétől nem lesz akkora, mert aki reklámozza sem olyan nagy mint a B cég reklám arca és ezért A és B cég is igyekszik a legnagyobb darab testépítőt leszerződtetni és a termékeit velük reklámozza.

Mondjuk az autó reklámokban is már tiltják hogy például nagy sebességű felvételeket mutassanak a kocsikról mert az gyorshajtásra ösztönöz, ami ugye büntetendő és balesetveszélyes, ilyen logikával lehetne a táplálékkiegészítő reklámokat is szankcionálni, de nem fogják.

2015. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!