Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit a véleményetek erről a...

Mit a véleményetek erről a Drugs Bunny kritikáról és karikatúráról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 18. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy alpari stilusban ir, normalis kerdesekre is. Igaz, hogy letrehozott egy olyan iromanyt, ami valoban segithet egy kezdonek, akkor is ha nem tokeletes.

Az edzo valaszol rovat igazabol csak vergodes, masok alazasa.

Masreszt iszonyat hosszu, nem tomor, nem lenyegre toro kritika, olyan valakitol aki az arcat sem vallalja hozza.

2015. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez egy szánalmas próbálkozás arra, hogy kiugrassza a nyulat a bokorból, de nem fog összejönni!


Pont ugyanolyan nevetséges és átlátszó, mint a kedves kérdező sorozatos, erőltetett kísérletei, a twb oldal látogatottságának növelésére.

2015. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem hogy miután bunny egy amolyan guru a testépítésben, miért nem cáfolja meg az állitásait vagy a tanácsait.

Miért a jellemét kell kritizálni?

Ez amolyan ovis modszer.

2015. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert van annyi esze, hogy nem ugrik be ennek a sunyi provokációnak! ( legalábbis remélem) Ebből sehogy se tudna jól kijönni! Nem ér az egész annyit, hogy foglalkozzunk vele. Szerintem undorító, ahogy sorra beleköt mindenkibe ez a noname senkiházi, és más hírnevét kihasználva próbálja a saját hirdetési felületét feldobni. Gusztustalan, gerinctelen! Mutasson fel valamit, azon kívül, hogy kiválóan tud látszólag intelligensen kötekedni. Nekem ez így hiteltelen. Még csak jó cikkeket se írt soha!
2015. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nah erre most már tényleg kíváncsi leszek, bár elég furcsa próbálkozás:


[link]

2015. febr. 19. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:

ezen jót röhögtem, köszi:)

bőven van igazság a leírtakban. igazából azt nem értem, h miért foglalkozik ennyire bunnyval.


bunny egy tanulatlan, egyszerű ember, aki mond jó dolgokat is, de a biológiatudása és műveltsége bőven hagy kívánnivalót maga után.

érdemes belehallgatni a bb rádióba is, ott is a haverjával annyi ostobaságot összehord, h hihetetlen.


amúgy az érdekes, h ezen a face-es oldalon is a bunny-védők hogy is mondjam...nem épp professzorok, gyakorlatilag az összes érvelési hibát elkövetik: személyeskedés, "hát dé te mit tudsz felmutatni" + káromkodások.

azért elgondolkodtató, h nem nagyon láttam még értelmes bunny-rajongót.

2015. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok dologban egyetértek vele.Most olvastam először ezt a kritikát,de én is ugyanazt gondoltam ezelőtt is,hogy régebben ami inkább poén,lazaság volt,az most már átment egy határon.Bunny már ok nélkül is beolt másokat,ő le hülye f..szozhat bárkit,de őt senki sem kritizálhatja normál hangnemben sem."Erő és alázat"hát nem tudom....Jó,én megértem,hogy Bunnynak is tele a tőke az emberiséggel,csak gondolkozzon már,arról papol,hogy értelmes,érett,lelkileg is erős férfiakat szeretne látni maga körül,közben milyen példát mutat?

Az erős férfi,aki csak f...szozni tudja a másikat,ha nem tud válaszolni az egyébként értelmes(és csak Bunny szerint fogyatékos)kérdésére? Ez a példamutatás,hogy ha nem tudunk valamit,vagy nem igazolja az elméletünket/gyakorlatunkat,akkor kőbunkó módjára hárítsuk el magunktól? És nyugodtan higgyük el,hogy a környezetünknek nem feltűnő az,hogy a saját frusztrációnkat igyekszünk kompenzálni ily módon?

2015. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb mint amikor egy laikus probalja igazolni az elméletét úgy hogy nem ért a témához alap dolgokkal nincs tisztában epp ezert ugy tudja kihozni hibas kovetkeztetesekkel hogy igazolja.

Semmiben sem jobb mert a Baromsag az baromság.

Amugy nem igazan ertem miert kell a testepitesbol ilyen lusta tomegsportot csinálni. Amerikában ez megvalosult ami az embernek a celja, ugy hivjak planet fitness. Nincs guggolokeret, tilos felhuzni, nincs fekpad, csak kicsi kézisulyzok vannak és rengeteg izolálógép.

A reklamjai is arra iranyulnak hogy elijesszek azokat akik komolyan veszik a sportot.

2015. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Beképzelt idiota, a 90 evekbe szteroid arult , vagy szerintetek honnan volt penze Jaguara meg kiutazni Ausztraliaba ? Ja es a nevet honnan kapta?
2015. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ehhez uj nicket kellett regisztralnod...

miert nem tudsz a sajat dolgaiddal torodni? miert bunny alazasa az egyetlen cel? helyette edzhetnel, es ha jol csinalod, haladnal is. Szajkaratetol nem leszel izmosabb.

Attol, hogy o olt valakit, neked nem kell ugyanazt a stilust hasznalnod, nem leszel kulonb tole egy fokkal sem.

2015. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!