Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak a mellizmommal?

Mit csináljak a mellizmommal?

Figyelt kérdés

Sokat edzetem már a mellemre de mégis nem ér össze a kettő.

Kicsit széjelebb helyezkednek el. Hogy tudnám kiedzeni vagy ez normális? Utóbb észrevettem hogy egy kerszt alak kialakul középen ez normális?



2015. febr. 12. 21:15
 1/3 - palilaci - ***** válasza:
Genetika. A formajat nem tudod valtoztatni (végülis azert de) viszont tudsz ra tomeget építeni. A tapad A sokkal meg nem tudsz mitkezdeni
2015. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, nekem is van ott kereszt és nekem sem ér össze. Genetika, úgy ahogy az előttem szóló is mondta.

Nyomhatsz szűken, tárogathatsz annyit, amennyit nem szégyellsz, az mindig ott lesz. Érdemes a formára rámenni illetve a a külső, alsó részére, mert akkor simán kinézhet úgy, mint valami mellvért.

2015. febr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Csak szólok, hogy a mellizomnak van egy felső és egy alsó része, ezeket pedig nem nagyon lehet külön edzeni. A Te problémád pedig a genetikából adódik.
2015. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!