Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv. Tömegelni szeretnék az...

Üdv. Tömegelni szeretnék az elkövetkezendő időszakban. Mit hogy csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
179 cm vagyok és 65 kg,18 évesen.Eddig ment a fehérje+dextróz,de nekem nem hozott hasznot,csak pudvát a hasamra.Hozzáteszem megfelelő étrend mellett.Csak a legnagyobb gond,hogy nem tudok annyit enni amennyit kéne.Napi 3000 a kalória bevitelem,ennél többet nem bírok,mert visszajönnek a dolgok...Milyen tömegnövelőt ajánlatok? Egy enyhe ecto alkatnak,aki a hasára könnyen zsírosodik? Köszönöm a válaszokat.Elnézést,ha kicsit értelmetlenül magyaráztam.

2015. febr. 7. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Cukrot eszedbe ne jusson iszogatni nap közben! Nem kell tömegnövelő, maradjon a fehérje+dextróz edzés utánra, nap közben meg zabpelyhes fehérjeturmixot igyál inkább lenmagolajjal. Így ki tudsz váltani 1-2 étkezést, ha nem megy a szilárd kaja. Emellett növeld meg a zsírbevitelt is, persze nem disznózsíron kéne élni. Lenmagolaj, tökmagolaj, olívaolaj, kókuszzsír, tőkehalmáj konzerv, olajos magvak. Ezekkel tudsz bevinni pluszkalóriát.
2015. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Galaxis. ***** válasza:

A szőlőcukrot cseréld le VitarGo-ra. (ha mindenképp fehérjét akarsz inni +szénhidráttal)

Tömegnövelőbe én Volumass 35 ill. Volumass 35 Professionalt szedek. Igaz mondják, hogy nem kell hozzá szedni creatint és +aminot. De én azért szedek mindkettőt mellé mert így érzem jónak. Étvágyam is jobb meg hasonlók. (saját észrevétel) lehet más nem ért ezzel egyet. Nah és persze a vitamin pak.

2015. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodok a fehérje + gyors ch-hoz egyáltalán.:)köszönöm az eddigi válaszokat.OP Serious Massrol mi a véleményetek? 253 gr ch,abból pedig 20 gr cukor csak.
2015. febr. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!