Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv. Tömegelni szeretnék az...

Üdv. Tömegelni szeretnék az elkövetkezendő időszakban.181 cm vagyok és 66 kg. Szerintetek ez így milyen lenne? Többi lent-

Figyelt kérdés

Tejsavó fehérje + carb-f. Csak edzés napokon edzés után és Attackot szedek edzés elött? Szednék még Joint-x-et meg Mega daily one plust. Szerintetek ez így milyen?

Előre is köszönöm.



2014. okt. 23. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Étrended van? Mert ha az rendben, akkor így ez elég. Vitaminok terén, és izületvédő is megvan látom.


Attack minek? Ha így az elején (feltételezem most kezded) ilyesmi kell hogy el tudj menni edzeni, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Az ilyen edzés előtti energizálók, bedurranásfokozók meg hasonló termékek azoknak való, akik sok éve edzenek, vagy szálkásítanak pl.


Szal attack off, a többi rendben van ha a kajád, és az edzés is.

2014. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem túl sok kaja, éhen fogsz halni.
2014. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kaja rendben van, ez az első tömegelésem azèrt kértem a tanácsokat. Egyébként 9 hónapja edzek. Köszönöm az első választ.
2014. okt. 23. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Kajára nagyon figyelj, ha hónapon belül nem nagyon jön rád 1-1,5 kg, akkor vigyél be többletkalóriát telítetlen zsírból pl. Még ezt tudom ajánlani. Ez viszont csak akkor kell, ha ectomorf alkatú vagy, és nehezen "hízol".
2014. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!