Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztalat a Scitec Nutrition...

Tapasztalat a Scitec Nutrition MyoMeth-ről vagy a Universal Nutrition IsoStak-ről?

Figyelt kérdés
Némelyik oldalon, a szteroidok hatékonyságához hasonlítják, ha valaki próbálta már őket, kérem írja le tapasztalatait.

2015. jan. 23. 22:27
 1/1 anonim válasza:

A scitec pofátlan reklámja. Köze nincs a steroidhoz. Ha már hasonlót vennél akkor inkább beta ecdysterone, de abból se a szar agyon reklámozott "butított" gyenge termékeket vennél. Csak a 95% os tisztaságút. Hiába írják a Peakre is hogy 90%-os elhiheted hogy nincs az 60%-os se. 95% -ost be lehet szerezni külföldi oldalon, az ér valmit, most azt eszem és eddig a legjobb ami legális és kapható úgy érzem. A steroidhoz hasonlított tápkiegek csak hókusz pókusz, próbáltam nagyon sokat szarral egyenlőek, max egy kicsit kanosabb leszel.


Én szerintem ezt vedd meg:

[link]


én indítanék egy 50 grammal, meg vennék hozzá üres kapszulát mert az íze az horror. 1g az adag 3 ra osztva étkezések után mert picit tudja égetni a gyomrot de csak gyengén.


Nekem nagyon adja.

2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!