Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Rich Piana szerint a fehérje, tömegnövelő csak médiafigás, kémiai sz arokkal összekevert hülyeség. Tegnap láttam a videót mert 22.-n rakták fel.

Szerinte az ideális tömegnövelő turmix: zabpehely, 10 tojásfehérje, mogyoróvaj (zsír), banán.


2015. jan. 23. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolsz mi a tejsavofeherje?

A sajtgyártás hulladékának leszűrt változata?

Mi a tömegnövelő? Ugyanez +cukorral

Mindez beízesítve.

És ezt úgy reklámozzák profi testépítőkkel mintha bármi köze lenne a fejlodeshez hogy ezt eszed. Es sokan el is hiszik hogy ha ezt iszod edzes utan jobban fejlodsz.

A feherje nem rosszabb es nem jobb semmivel a rendes ételnél.

2015. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat tudom de azert edzes utan meg neha ha nem birok szilard kajat bevinni akkor jo.
2015. jan. 23. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül étrend kiegészítő a neve, nem pedig étrend helyettesítő instant por.
2015. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az egyetlen lenyege. Kényelem.
2015. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ideje mindenkinek ilyen turmixot összerakni. Még mindig jobb a tejsavó fehérje, mint a sok műkaja a boltokban és éttermekben, hadd ne kelljen részletezzem :)


Meg lehet kapni tojásfehérjét is, ha gond van a tejsavóval.


Nekem itthon van mindenből, mikor melyikhez van kedvem, azt használom.


Amúgy igaza van Richnek, túl van marketingelve minden.

2015. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!