Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így is ugyanolyan hatásos?

Így is ugyanolyan hatásos?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy tejsavófehérjéből, kevéske túróból, vízből csinálok "jégkrémet". Ha edzés után ezt eszem meg, ugyanolyan hatásos ?
2015. jan. 14. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent a kevés túró. A túróban kazein van, ami lassú felszívódású, ilyenkor nem ennék utána 40 perc múlva, de mondom, attól is függ, mennyi túrót használsz és mennyi tejsavót.
2015. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Definiáld mit értesz az alatt hogy "hatásos"
2015. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Teszem azt kb fél L víz, 2 adag fehérje, azaz olyan 60g, meg 100 g túró. De nem is muszáj benne lennie, max egy kis kakaóport vagy citromot tennék bele.

A hatásost úgy értem, hogy ugyanazt a funkciót eltudná látni mintha folyékony állapotában innám meg.

2015. jan. 14. 22:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja hát meg fog emésztődni. Milyen más funkció kell meg neki?
2015. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarán teljesen jó lesz.
2015. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na de Marci...nem 3.675757 mp múlva kerül a véráramba ejnyebejnye....hello broscience :D .
2015. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A túró elég lassú felszívódású fehérje forrás, szóval edzés utáni fehérjének nem az igazi. Ilyet inkább nap közben, vagy este ennék nasi gyanánt.


Egyébként a recepted idemásolhatnád, engem érdekel, hogy lesz ebből jégkrém.

2015. jan. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ötletnek szerintem nagyon jó, de ha nincs fagykaltkészítő géped, akkor így, ebben a formában egy fél kilós jégkocka lesz a végeredmény. Max úgy tudom elképzelni, hogy a proteint feloldod kis vízben, beleteszed egy kêses aprítógépbe, rádobálod a jêgkockàt, és összekevered a géppel, de így is azonnal meg kell enni, lefagyasztani már nem lehet. Szerintem dobhatsz hozzá bármilyen gyümölcsöt, túrót, tejszínt, keserűcsokit, attól függően, hogy diétás, tömegelő, vagy edzés utáni jégkrémet akarsz, de lehet csinálni sima vízzel, proteinnel ês pl. fagyasztott málnával.

(a tejszínért biztos kapok majd hideget,meleget:))

2015. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen en is erre jutottam ahogy gondolkoztam, hogy igy valami jeges undormany lenne.

Ugy utalom hogy mindenki olyan vehemensen szidja a tejet, tejszint es minden tejes dolgot. Nehogy mar 5g tejcukor ne ferjen bele kozbe. Ennyi erovel egy natur joghurtot ne lehessen megenni soha. Vicc ám, superbodyra keszulunk vagy mi a tok? :D Persze nem azt mondom hogy ezeket gyakran kell enni, csak hogy mindig beszol valaki ha barki tejes kotodesu kajat ir :D

Kossz a valaszokat :)

2015. jan. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!