Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem erősiteni a...

Hogyan kezdjem erősiteni a testemet komolyabbann? Konditeremben kinevetnének kezdésnek leginkább a felsőtestemet szeretném erősiteni

Figyelt kérdés
fekve 35 kg egyszer kimegy 30 kb 10-15
2015. jan. 12. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Guggolj!!!!!!!
2015. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki nevetne ki te ökör?
2015. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom a kigyúrtabb emberek mert mit akarok én itt ilyen kis vézna karokkal?
2015. jan. 12. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasol utána?! Alapismeretek először is. Mennyi idős vagy amúgy? Nem az számít, hogy mennyibe nyomsz fekve, az izmot kell érezni, mert gondolom nem erőemelőnek készülsz. Kérdezhetném azt is és mennyibe guggolsz? Meg ne csak felsőtestre eddz, persze ha nem akarsz johnny bravo lenni.
2015. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem azon fognak nevetni,hogy te kicsi súlyal kezded,van aki a rudat emelgeti egymagába,naés mivan akkor? semmi azon nevetnek akin látják,hogy nagy súlyt használ,szabálytalanul végzi a gyakorlatokat,és imbolyog mint Keljfel Jancsi,annak ellenére,hogy próbáltak neki segiteni,hogy hogyan,és hogy kissebbel,de nem ő bir 60 kg al bicepszezni,na ezeken nevetnek inkább.
2015. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj le néhány konditerembe és nézz körül milyen emberek járnak le. Hát fogsz látni néhány fura figurát az biztos. Szerinted van bárkinek is felesleges ideje, energiája arra, hogy a másikon nevetgéljen? Nem mellesleg: legkevésbé a testépítőknél láttam ezt a fajta mentalitást.

Szörnyű, hogy emberek ezzel terhelik magukat, hogy ki mit szól hozzájuk. Elveszitek magatoktól a jó érzést, a könnyedséget, a magabiztosságot, vagyis az életedet ezzel a mentalitással. Húzzál le a terembe és tanuld meg lesz.rni mit gondol a szomszédod, a tanárod, a kollegád, a melletted edző fickó és a csaj akit egyszer látsz életedben a buszon és a többi, az életedben nem sok szerepet játszó ember.

2015. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki nem fog kinevetni. Biztos van a teremben edző, kérdezz rá a pultbnál. Ő fog tudni neked segíteni, de olyat, hogy valakit kinevettek mert kezdő volt én még nem láttam.
2015. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!