Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltak a Winstrol-rol...

Mit gondoltak a Winstrol-rol meg a Methandianone-ról?

Figyelt kérdés
Elakarom kezdeni a stana kúrát csak kicsit tartok tőle..

2015. jan. 11. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is tartanék, mivel 99,9%, hogy hamis.
2015. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy edzésmúlt? Kaja? Mit szednél még?
2015. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Haverom használt már Methandienonet, ezt mondta nekem: 10-20 mg-ig mellékhatások nélkül tudta használni, 30-40 mg között már agresszívabb volt, apró sz rságokon felhúzta magát. Erőbe sokat dobott rajta, és hamar jött a tömeg is, bár methánál a tömeg 80%-a víz, amit a kúra után kipisilsz magadból, szóval szerintem semmi értelme.


Stana állítólag jó minőségű izmot növeszt, nem tart vissza vizet, és nem nőnek csöcseid mint a methától:D A bökkenő az, hogy tablettásba szinte lehetetlen eredetit szerezni, vagy nincs benne annyi anyag, mint ami rá van írva, vagy fel van ütve methyltesztóval.

2015. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy versenyző felesleges na meg persze illegális, ha szedsz valamit, akkor valami normálisat, de az ugye drága, ne kokszolj, ha nem versenyzel nem éri meg, ha meg versenyzel, akkor is orvost, személyi eszőt keress fel.
2015. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szednék mellé kreatint,fehérjét..Étkezésnél meg úgy vagyok vele hogy most jöhet minden,ugyebár tömegelés van :D
2015. jan. 30. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Másik szteroiddal kell kiegészíteni, de nem mondok semmit.
2015. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!