Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok, ilyen feneket...

Mit gondoltok, ilyen feneket tényleg el lehet érni, vagy csak szilikon?

Figyelt kérdés

Valljuk be, nem semmi és jó inspiráció lenne, de én ami ilyet láttam eddig, mindig szilikon volt :/


[link]


2015. jan. 11. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó genetikával igen, anélkül esélytelen.
2015. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen formas testhez es mellekhez ilyen alacsony testzsirr iszonyat jo genetika kell.
2015. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a mell mű.

A fenék viszont szerintem nem az. Sőt néhány másik képén nem is annyira penge.

Egy szó s mint száz. Nem tudom, hogy milyen nem túl egészséges kiegészítőkkel élnek a női fitness képviselői, de egy alapból kerek fenékből simán lehet ilyen. Szóval ha az alap forma megvan és nem lapos, csúcsos vagy épp plöttyedt. Már 15 évesen

2015. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen a genetikája annak el és ez nem feltöltött vagy szilikonos.
2015. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy szilikon. Viszont nézd meg a gerincét a képeken. Mindig pucsít és/vagy erős a gerincgörbülete ami hozzásegít egy kicsit optikailag ehhez a fenékhez. Ettől persze jó feneke van, csak még jobbnak mutatják.


Edzéssel el lehet érni hasonlót.

2015. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!