Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az igazság a Scitec vs...

Mi az igazság a Scitec vs BiotechUSA vs többi gyártóról?

Figyelt kérdés
Azt hallom több felől (lehet csak ellen propaganda) hogy azért vesz mindenki Scitect és/vagy BiotechUSA termékeket mert hogy jó a marketingjük. Az tényleg jó, és én is ezeket veszem. De azt mondják hogy nem a legjobb minőség, és van jobb (nem mindenki ilyen finoman fogalmaz). Pl a Gilda Maxban nem is látni egy terméket se tőlük, hanem teljesen más gyártók cuccait árulják helyben fogyasztásra. A Builder.hu-n pedig ha érkeznek kérdések a többi gyártó termékéhez, sokszor ajánlanak helyette inkább Scitec vagy Biotech termékeket. Jó lenne tudni hogy mi az igazság és tényleg csak a marketingjük jó?
2015. jan. 6. 17:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Itt egyik gyártó se szerepel, érdekes: [link]


Egyszer vettem Optimum Nutrition fehérjét, na annak az oldódása meg az állaga ufó anyag (jó értelemben). Illetve a teremben kóstoltam Dymatize és Gaspari cuccokat egyikse volt rossz :)

2015. jan. 6. 17:55
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

A Scitec-nek valóban kiváló termékei vannak, szerintem nem csak a marketing miatt veszi mindenki.

A csúcson az Optimum Nutrition van, én egyszer vettem ON-fehérjét, semmi változást nem tapasztaltam igazából.

Az eredményeid meg szerintem úgysem a tápkiegek fogják eldönteni

2015. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy drágák. Vannak ugyan olyan jó termékek más gyártóktól amik olcsóbbak.
2015. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Én ezt úgy gondolom, hogy a Scitec ár-érték arányba a legjobb. Én, csakis Scitec termékeket szedtem. Ismerek olyat, aki Weidert, Trek-et, vagy Mutant-ot szed. Igazából, ha egy táplálékkiegészítőt akarsz értékelni, nézzed meg, hogy az a cég rendez versenyeket, milyen akciókat dob be, mennyire ügyel a honlap, az üzletek, (ELADÓK HOZZÁÉRTÉSE) a dobozok külsejét, mintáit. Ha megnézed, a Scitec ezekben mindig is no.1.


Szerintem egyszóval: CSAK A SCITEC!

2015. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zholee ***** válasza:

Most ezzel azt mondtad, hogy te csak a reklámot nézed :D Én inkább azt nézem, mi van a dobozban, és nem a szar scitec-et veszem, ami mögött csak reklám van, semmi más.

Gaspari, optimum, twinlab, weider, superior14, bsn, nutrend, labrada, dimatize, universal, q&t stb.. Ezeknek nagy részét megkapod ugyanolyan árban, mint a scitecet, és mérföldekkel jobb minőség.

2015. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a bodybuilder.hut többnyire ezek a cégek pénzelik, nemzetközi viszonylatban nem jó minőségűek, de ide jó ez is.


az oldal amit linkeltél is teljesen más világ, alapvető dolgokban eltérések vannak, a magyar oldalak általában 10-20 évvel a jelen mögött járnak.

2015. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert k.va fontos am a doboz kulseje...


Az aminosav profil a lenyeg, a tobbi parasztvakitas. Egy myproteinnek semmivel nem rosszabb a profilja, sot!


A szar minosegu feherjeket kreatinnal, glutaminnal, taurinnal javitjak fel pl scitec, mutant

2015. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Hát engem nem igazán érdekel a doboz vagy a zacskó (ugyis kidobom), inkább költsék kutatás fejlesztésre azt amit a csilivilizésre. Az íze meg nyilván az izlik a többségnek ami édes. Eltartott egy darabig mire a ON fehérjét megszerettem, elsőre nagyon semmilyen volt. Aztán rájöttem hogy könnyebb és jobban esik, ha közelít a vízhez az állaga (akár az íze), mintha tejszerű édes sűrű. Persze csak vízzel érdemes inni, ásványvízzel szerintem tökéletes. Most kipróbálok más márkákból (kb amiket fentebb ajánlottál) 1-1 fehérjét csak félkilós kivitelben hogy legyen összehasonlítási alapom aztán kiderül. Ha izolátum/koncentrátumról van szó az áruk hasonló a kategóriájukon belül, csak a hidrolizátumoknak kezd elszállni az ára de az már profiknak való szerintem.
2015. jan. 6. 21:53
 9/11 anonim válasza:

A scitec egy nagy kamu!

Én scitecet nem vennék már csak elvből se. Mindenki jobbnak tartja a biotech-nél. Csakhogy: Vettem Monster Packot, és arra jutottam hogy a scitec az összetevőkben hazudik, nem is tudom hogy engedhetik meg.

Az arginin része 2g helyett csak 1,3

A stimuláns része 1,3 gramm helyet jóindulattal 800mg

ja meg 1850mg c vitamin egy zöld 500mg férőhelyes kapszulában. A többit nem is mértem le. Szóval én már elvből nem veszek mert teljesen hülyének nézik az embert. Beírtam a véleményem erről a termékről egy bizonyos oldalon, de nem meglepő módon nem jelent meg :D

2015. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gergely8989 válasza:
100%

A scitec nagyon gyenge termek rengeteget csalódtam benne.

Mostanában egyre többet. Pl a bcaa gluatmin komboja szét marta a gyomrom. A bcaa jatol gyengültem. Az alvasegitojetol bedagadt az arcom es vizesített. Utána jártam a cégnek dunakeszin van a székhely magyar cég es Kínából hozzak be az alapanyagot. Menj be egy prime proteinbe vagy egy elitbody üzletbe ezerszer jobban jársz. Ott amerikai első osztályú termékek vannak. Nem lehet egy kártyára venni a scitecel ég es föld az amerikai termékek javara

2017. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!