Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testet el lehet érni...

Ilyen testet el lehet érni naturálban?

Figyelt kérdés

[link]


176 cm magas és 106 kiló.Hasonló magassággal én is lehetnék ekkora?



2014. dec. 29. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

felesleges? mire jó ez? 76 kg felett már nem egészséges egy 176cm-es embernek.

De olyan 130kg lehet a felső határ

[link]

2014. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen, de a csávó egy zsírkupac. Jól gondold meg, hogy ilyen akarsz-e lenni. Nem túl nagy forma.
2014. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
zsírkupac? Gratulálok fiam. Na lödd le magad mert nagyon hülye vagy.
2014. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Puszillak fiam... Egy pár képen,azok. közül amit linkelt, azért elég sok zsír van...
2014. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Így van, a képen látható fazonnak 15% körül lehet a testzsírja. Egy jó 8-10 kiló fölösleg van rajta. Közel nem testépítő, de még csak a fitness szárazság sincs meg.


Naturalban egy átlagos 180 cm magas felnőtt férfinek, 7-8% testzsírral az elérhető maximális testsúly 85-90kg, genetikától függően. 90 kiló fölött már vagy a zsírtól, vagy a koxtól vagy nehezebb.


Egyébként a képen látható forma még hozható naturalban. De ez nem zárja ki azt, hogy ő koxolt, főleg hogy verseny sportoló.

2014. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
és a 15% tzs az zsírkupac?:) ez a csávó nem testépítő ,de még csak nemis fitness modell ki gondotla volna..
2014. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a testépítő kategória, szóval igen, itt kifejezetten zsírkupac. Ha nem akarsz ilyet hallani, tedd fel a küzdősportok kategóriában a kérdést.
2014. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Jó buta vagy. MENJ ÖLD MEG MAGAD:s A 15% TZS SOSE LESZ ZSÍRKUPAC HAVER
2014. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a haverod :D és igen, az a testépítésben zsírkupac... Én tömegelésnél megyek fel addig, ha elérem már megy is a diéta...

Versenyszerű testépítésben a 10-12% is zsírkupac, 10% testzsírral 86 ezerszer körberöhögnének egy superbodyn...


Az már más kérdés, hogy a 15% a hétköznapokban már egy egész alacsony testzsír, mert mindenki dagadt. De mint mondtam, a testépítő körökben zsírkupac. A sport célja, hogy minél alacsonyabb testzsírral minél nagyobb izomtömeget pakolj magadra. Itt nincs helye a 15%-nak. Talán amatőr vagy hobbi szinten tömegelés végén belefér.

2014. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki testépítés kategóriában teszi fel a kérdést (mert ide való), nem biztos hogy egy versenyszerű testépítő értékrendre kíváncsi. Just sayin'.
2014. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!