Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt ajánlotok alvászavar ellen?

Figyelt kérdés
Nehezen alszok el, és nem tudom magam kialudni. Reggel fáradtan kelek. Triptofán vagy valamilyen más komplexebb kiegészítő?
2014. dec. 20. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
5-HTP-t mindenképp kerüld el. Én is hasonló problémával küzdök, de megoldást még nem találtam :(
2014. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Scitec-es B-100 vitamin komplex (B vitamin) + van egy fekete flakonos folyékony állagú magnézium.Tápkieg boltokban lehet megvenni,vagy netről rendelni (én a Shopbuildert ajánlanám,de biztos vannak más online boltok is.) [link]
2014. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Már csak fél órákat aludtam és helyre tett,5-6 órák símán mennek.Előző voltam.
2014. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hangoskönyvet próbáld ki.4-5 perc alatt bealszom rajta.Csak persze olyan műveket válassz ami azért érdekel.
2014. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szintiszoli123 ***** válasza:
Keress rá a melatoninra is, és olvass utána. Én még nem próbáltam. inkább szenvedek :)
2014. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A melatonin jó,de nagy mértékben alkalmazva szívritmus zavart okoz,volt aki belehalt.
2014. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szintiszoli123 ***** válasza:
Jaja. Mivel hormon, mindenképpen járj utána a kockázatainak, ha a szedése mellett döntesz.
2014. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A melatonint lehet, hogy hanyagolom én is. GABA-t próbálta már valaki?
2014. dec. 21. 15:21
 9/9 Tibor8815 válasza:
Nagyon durva alvászavarom van nekem is de csak edzésidőszakban. Próbáltam már GABA-t nem vált be. Scitec multi pro plus-t tolok most. Semmi változás. Orvoshoz fordultam. Melatonin-t ajánlott 1.5 mg-al kezdtem. Nem sokat segített. 2 napja kezdtem a 3mg-os kúrát. Eddig semmi eredmény. Szívritmuszavart ezidáig nem tapasztaltam.
2015. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!