Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelő ártalmas a nemi...

A tömegnövelő ártalmas a nemi életre?

Figyelt kérdés
Újévtől elkezdek edzeni.és arra gondoltam hogy veszek egy tömegnövelőt...a zöld jumbo vagy a tank-rá gondoltam,még nem döntöttem el.csak hallottam hogy ártalmas a nemi életre,ezért kicsit félek.elég vékony vagyok. 18 éves vagyok de kb 3 évet simán letagadok.

2014. dec. 10. 21:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Semmi káros mellékhatása nincs :) egyszerű étel az is... csak ki van belőle vonva a sok felesleges zsír meg cukor :) csak ch és fehérje (meg esetleg aminosavak/emésztő enzimek)
2014. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
előző kommentelő vagyok... én speciel nem használok tömegnövelőt... külön veszek fehérjék és cht az én esetemben (scitek 100%whey protein proff., illetve bioteces carboX) és így a mennyiséget is magadnak tudod állítgatni
2014. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, azonban annyiban helyesbíteném, hogy elég sok tömegnövelő tele van b*va cukorral. Ezért célszerűbb egy fehérje+gyors ch kombót magadnak összerakni,(külön megvenni), így úgy alakítod ki az arányokat, ahogy arra épp szükséged van.
2014. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"csak ki van belőle vonva a sok felesleges zsír meg cukor"

Ne ez így komplett baromság mert a két termék konkrétan egy halom cukor egy minimális fehérjével.A nemi életre nem káros,de épeszű ember nem vesz cukrot aranyáron.Sima adalék,cukor mentes fehérjét vegyél,a kalória pluszt meg vidd be kajából,cukrot ne igyál.

2014. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
a minőségi tömegnövelőkben azért nem sima cukor van.. azért írtam h a felesleges cukrok... de árban télleg nem éri meg..
2014. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tok felesleges tomegnovelore kolteni a penzed. Ha tul sokat koltesz tomegnovelokre, akkor nem jut penz qrvakra, ilyen tekintetben tenyleg arthat a nemi eletnek.
2014. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andi80018 ***** válasza:
.. és vajon milyen párhuzamot tudsz vonni a kis agyaddal a tömegnövelő hatása a nemi élet között, amikor semmi hormon nincs benne? :-)
2014. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha fejbeütöd a baratnődet a dobozzal akkor nem lesz szex egy darabig.
2014. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Semmi befolyása nincs a nemi életre. Ez is hülye sztereotípia, hogy a magukat okosnak és tájékozottnak vélő laikusok, akik rohadtul semmit nem értenek az egésznek, szteroidnak nézik a tömegnövelőt, a vitamint és minden egyéb eme sporttal kapcsolatos terméket. Valamint olyan eszmék is terjengenek, hogy a tömegnövelőbe a gyártó "szteroidot kever", ami hidd el nekem öreg, rohadtul nem igaz és kib*szottul logikátlan is lenne. Röviden, tömören ennyi.
2014. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Akkor tudtok nekem ajánlani olyan tömegnövelőt ami kb 3-3.5 kg és max 15ezer forint?
2014. dec. 11. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!