Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz ez amit az orvos mondott...

Igaz ez amit az orvos mondott a fehérjéről?

Figyelt kérdés

Tudom, sok idióta mondja hogy a fehérje felfúj meg doppingszer stb. Mindenki ismer ilyen embert..

Ma beszéltem 1 orvossal, valahogy szóba jött a fehérjeporok használata és azt mondta, hogy persze segít az izomnövekedésben de ne higyjem hogy egészséges, mert a májra és a férfiasságra káros hatással van..

Nem mostanába kezdtem el edzeni, tehát tisztában vagyok a dolgokkal, de egy orvostól ilyet hallani elég elgondolkodtató..

Szerintetek igazat mond?


2014. dec. 4. 20:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Semmi kedvem az igazamat bizonygatni, mondtam, hogy nem én vagy vagyok a követendő példa, csak azért írtam le, hogy lássátok, ezek a számok azért nincsenek kőbevésve, az egyéni szükségletek ettől lényegesen eltérhetnek!
2014. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
ez igaz.
2014. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nevetségesek az ilyen orvosok. Velem is volt egy ilyen. Elköszöntem tőle, kimentem, és kerestem egy másik orvost
2015. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!