Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » GHRP6 vélemények és tapasztala...

GHRP6 vélemények és tapasztalatokat kérnék?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyiségtől függ, de önmagában nem sok mindent ér. Illetve úgy írnám inkább hogy az árát nem éri meg. 10 ropi körül van most+ a cjc megint legalább ennyi. 3x4 egység kell mindenképp egy nap, így meg gyorsan fogy. Egy normális kox kúra mellé szoktam dobni ha van felesleges pénz rá, de nem számítok az enyhe zsírégetésen kívül sok eredményre, nem összemérhető a rendes koxokhoz képest.
2014. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit kéne nyomni?
2014. nov. 28. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyomni semmit sem kéne alapesetben.
2014. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor valami segédanyag a szálkásabb kinézethez. Tudom diéta, de az rendben van.

Valami olyan kokszot írjatok ami a zsírt viszi le és az izmot megtartja vagy tán izmosodok is.

A GHRP6-ot ajánlották azért írtam azt a címbe.

2014. nov. 28. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
ha még nem kokszoltál én nem kezdenék peptidekkel a helyedben, főleg hogy még nem ismerjük pontosan a mellékhatásukat mert egy viszonylag új szerről van szó. szálkásításhoz első kúrának szuris stanát tolnék, vagy clenbuterolt( ezzel fokozottan vigyázni kell mert hallottam olyant aki gyomorfekélyt kapott tőle )
2014. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A clenbuterol az szálkásításhoz megfelelő? Kell utána valami?

Köszi

2014. dec. 2. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!