Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki tud az írjon bátran! Mit...

Tőzegáfonya kérdése:

Aki tud az írjon bátran! Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
én már jo ideje edzek, kb 4 éve. az elején szépen nőttem, de utánna megállt a fejlődés. volt h este edzettem,koliban mert kolis voltam, ott a kaja is kevés volt meg xar.és este edzés után nem volt semmi tápkiegem meg semmi kajám igy mindig éhesen feküdtem le, de akkor még abban a tudatban voltam h minnél többet edzek annál jobban növök. aztán nem nőttem sehova, igy utánna néztem a dolgoknak és mostmár tudom h a normális kaja a legfontosabb. mostmár nem vagyok kolis már tudok rendes edzőterembe is járni (nem mindig mikor hogy van rá lóvé)de még nem tudok ugy kajálni ahogy kéne, csak ezeket a "xar" kajákat tudom enni pl a suliban a menza meg itthon ami van. tápkiegre sincs nagyon pénzem néha néha vettem fehérjét h potoljam minimum a tápkiegből a fehérjét, és ezdés sem megy már ugy mint régen h motiváltabb voltam, most meg semmi motiváciom nincs hozzá sőt van mikor még kedvem sincs hozzá mert tudom azt hogy ugyse növök sehova hiába edzek. persze leedzek én rendesen, nem ezzel van a baj, hanem azzal h semmi motiváció nincs. mit tudnék tenni vagy hogyan probáljam megoldani h nőjek vlmit vagy hogy ez jobb legyen? segitsetek!
2014. nov. 25. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Xar kajákkal is tudsz kaloriapluszba lenni...és igazábol ez a lényeg,ha tömegelsz.
2014. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, tudok, de fehérje is kéne mellé. ugy jo lenne h ha pl tápkiegből vinném be ?
2014. nov. 25. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb mint a semmi
2014. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Jobb
2014. nov. 26. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!