Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Regös Lili formája kb. mennyi...

Regös Lili formája kb. mennyi idő alatt hozható?

Figyelt kérdés

[link]


Egy teljesen kezdőnek. Alkati adottságok hasonlók, súlyfelesleg nincs.


2014. nov. 10. 14:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Látom sikerült:)

Szóval jó az alapgenetika, lehet ebből versenyforma is.

2014. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szuper! Akkor nyomom tovább :-)


A versenyforma szerintem kizárt, szültem is és már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 29-hez :-)

2014. nov. 10. 18:00
 13/18 anonim ***** válasza:

Akkor erre mit lépsz? :)

[link]

2014. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ja és én meg 44 vagyok, de tartom valahogy ezt a formát, szóval a kor nem lehet kifogás:

[link]

2014. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hmmm :-) Motiváló :-)
2014. nov. 10. 18:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért mondom, hogy lehetsz versenyző is, a te genetikáddal csak elhatározás kérdése. Az más dolog, ha nem akarsz, csak olyat ne írj, hogy nem is menne.:)
2014. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

:-) Jajj nekem még soha senki nem mondott ilyen szépeket :-) Köszi :-) A párom is csak kiröhög amikor feszítek a tükörnek :-)


Az biztos, hogy beleszerettem a súlyzóimba, folyamatosan a szakirodalmat bújom és imádom! Lehet, hogy már túlzottan fanatikus is lettem, pedig tényleg nem rég óta csinálom, és előtte soha nem sportoltam semmit.

Igen tudom, hogy azért annyira nem vagyok öreg, egyenlőre nem járókeretre gyűjtök, csak úgy láttam, hogy ezek a lányok mind kb 10 évvel fiatalabbak. De nem lesz kifogás a korom megígérem :-)


Te viszont tényleg nagyon jó formában vagy! Gratula! :-)

2014. nov. 10. 18:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszi és hajrá.:)
2014. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!