Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Regös Lili formája kb. mennyi...

Regös Lili formája kb. mennyi idő alatt hozható?

Figyelt kérdés

[link]


Egy teljesen kezdőnek. Alkati adottságok hasonlók, súlyfelesleg nincs.


2014. nov. 10. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megnéztem a linket, mert nem tudtam, ki az a Regős Lili. Szerintem ne akarj ilyen lenni, abszolút nem nőies. Lehetsz fitt, az nekem is tetszik, ha valaki sportos, és formás lába vagy feneke van, de ez szerintem túlzás. Ráadásul a melle is szilikon, legalábbis nem túnik természetesnek. Vagy izmos lenne? Fene tudja.
2014. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Musclemore ***** válasza:

Csípő-derék arány miatt nem tetszik, hozzáteszem(nekem se) de nem ez a lényeg.

Fogalmam sincs nőiversenyen mit néznek, nem tudom mennyi idő, 2-3év, majd sandorzsolt azt megmondja.

2014. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mi a baj a csípő derék aránnyal? Sajnos nekem sincs vékony derekam :-(


Nyilván nem a versenyformája a cél, a hétköznapokra sok értelme nincs ennyire leszálkásítani, versenyre meg nem készülök. 30 fölött úgy sincs értelme szerintem.....

2014. nov. 10. 15:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Jó genetikával 1 év körül is hozható, rossz genetikával meg soha. Tehát már eleve kell egy jó alap. Bocsánat ha ez sok embert kiábrándít, de ez az igazság.:)
2014. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tök mindegy kinek milyen csipő derék arány tetszik, mivel nagy mértékben nem lehet azt változtatni.


A mell az meg valószínű, hogy szilikon, mivel a formához eléggé le kell szálkásítani, és a legtöbb nő ilyenkor a mellből is veszít. Ezért szinte minden fitneszmodel nőnek szilikon a melle.


A forma, ha nincs súlyfelesleged, és hasonló az alakod, szerintem is hozható egy év körül. Persze nem a száraz versenyformája, hanem mondjuk az utolsó kép - [link] , itt is van photoshop, de a forma attól hozható.

2014. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igazad van sandorzsolt :-) Töltök fel képet magamró. Innen kb mennyi ?

Nem ér kiröhögni 6 hete csinálom és magamhoz képest nagyonis sokat fejlődtem ám :-D


[url= [link]

2014. nov. 10. 17:42
 7/18 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2014. nov. 10. 17:44
 8/18 A kérdező kommentje:
2014. nov. 10. 17:44
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocsi az utolsó sikerült . Még nem csináltam ilyet....
2014. nov. 10. 17:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be a képek. Linkeld még egyszer.
2014. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!