Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Komolyabb testépítő arcoktól...

Komolyabb testépítő arcoktól kérdezném. Ti honnan vásároltok magatokra ruhát?

Figyelt kérdés
Tudom, ez a kérdés nem teljesen ide kapcsolódik, de remélem haladóbbak is olvassák a fórumot. Az a problémám, hogy egyszerűen nem találok magamra ruhát... sajnos ami vállban-mellben jó lenne az ilyen XL-XXL méret körüli, derékban viszont M, gondolom nem kell részleteznem milyen hülyén néz ki rajtam minden. Esetleg valami tipp merre nézelődjek?
2014. nov. 3. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem ilyen a méretem.

Én bershka,zara,nikeban,adidasban,interneten

2014. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nike, adidas kilőve, most voltam, egyszerűen borzalom. A zarában tényleg ki lehet fogni 1-2 normális darabot. Köszi a válaszod.
2014. nov. 3. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Gymshark.co.uk

Szerintem itt találsz majd magadnak. Nem olcsó mondjuk

2014. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok ekkora,de a probléma attól még nálam is megvan.

úgyhogy vagy slim fit ingeket,felsőket veszek amik alapból karcsúsítva vannak,vagy megvétel után azonnal beadom a szabóhoz és beveszi az oldalát-derekát,hogy ne lebegjen.

2014. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ruhaboltokban nézelődj!
2014. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keresni kell vagy neten rendelj.
2014. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, netet nem vállalom be, annyira nehéz egy jó ruhát találni, látatlanban nem merek berendelni semmit.
2014. nov. 4. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!