Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lehetett ez a hirtelen...

Mitől lehetett ez a hirtelen súlyemelkedés?

Figyelt kérdés
hét elején kb 92 kiló voltam este 10kor mérem magam mindig tudom hogy reggel kéne de nem baj én mindig este ugyanabban az időben mérem magam na és tegnap meg 95kiló voltam ez mitől lehetett?ugyanazt eszem mindig tömegnövelő étrend.és a mérleg se rossz
2014. nov. 2. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Csoda történt, elvittek az ufók egy ch betöltésre vagy esetleg több vizet tartottál vissza és a mérleg annyira mégsem pontos. Válassz valamit.:)
2014. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
közben annyi volt hogy volt egy keményebb iszogatós este haverokkal.alkohol sok kalória tudom de ennyire csaknem:D
2014. nov. 2. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem voltál annyit budin.:)
2014. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt hozzátenném hogy heti 6-7szer edzek van olyan hét hogy nincs is pihenőnapom tudom hogy túl edzés meg látom is magamon de imdáok edzeni:) na és most 2napot pihentem egybe
2014. nov. 2. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jól feltöltődtél szénhidráttal, a ch pedig vizet tart vissza.
2014. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de miért edzésnapokon nem lehet feltöltődni?én reggel járok edzés előtt 150gram rizs megy.utána a nap folyamán még 500.ilyenkor nincs feltöltve?
2014. nov. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!