Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 Dimension Nutrition Hardcore...

4 Dimension Nutrition Hardcore Mass Phase vagy muscletech mass tech? melyiket éri meg jobban használni? kaja rendben van.

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 21:33
 1/6 A kérdező kommentje:
melyikben van kevesebb cukor?
2014. okt. 30. 21:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összetételt a dobozon. Ha nem akarsz cukrot, ne vegyél tomegnovelot.
2014. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vetési attila nagyon ajánlgatja a 4 dimension-ját
2014. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a megagigahárdkór név :D
2014. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
melyik a jobb?
2014. okt. 30. 22:07
 6/6 tap bela ***** válasza:

4 Dimension Nutrition Hardcore- nak ez az összetétele:



Pro Energy Carb Matrix (Maltodextrin, Natural & Artificial Flavors., Fructose), Multi-Phase Pro-Nitrogen Complex (Whey Protein Concentrate, L-Glycine, Creatine Monohydrate, Creatine Ethyl Ester, Micellar Casein, Milk

Protein Isolate, BCAA Complex (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), Lipid Matrix [Sunflower Oil, Flax Seed Oil Powder, ], Pro-Suspension Matrix (Xanthan Gum, Cellulose Gum, Carrageenan), Mono- And Diglycerides, Natural and Artificial Flavors, Silicon Dioxide, Acesulfame Potassium, Sucralose



Vagy is mint látható az meg lehet, hogy 25%-os fehérje érétket mutatnak ki de a második legtöbb benne a glicin, ami sajnos arra való, hogy a fehérje %-os értékét növelje egy bevizsgálás esetén, tehát én nem vagyok meggyőzve egy-két dologról. A másik próblémám nem látok olyan hatóanyagokat benne, mint glutamin, HMB, stb. És ami a fontos egy mátrixban közölték, tehát még az egy adagra mért mennyiséget sem tudom. Így ez véleményem szerint felejtős.


A másik ennél jobb, de egy 2260g-os doboz kb 13 adagot tartalmaz, amiben adagonként 19% fehérjét kapsz....



.... és ha én egy gndolkodó ember vagyok, akkor tisztában vagyok azzal, hogy először is saját magam össz tudom dobni a lehető legtökéletesebbet, jóval de jóval olcsóbban és garantáltan azt is iszom:

például egy jó tömegnövelő összetétele percek alatt meg van:


40g whey fehérje (nem lebutított),

20g malto

6g BCAA 2:1:1

6g L-glutamin

5g Peptan kollagen

5g EFA

5g creatin monohidrat

2g HMB

1g aszkorbinsav


Ez egy tökéletes megoldás, persze ezt lehet turbózni finomítani. Alényeg leüllsz kiszámítod ennek a bekerülési költségét, és azt veszed észre hogy jóval de jóval olcsóbban megvetted.

2014. okt. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!