Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez elérhető naturálba?

Ez elérhető naturálba?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 23. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van akinek igen.
2014. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a kép nem photoshopolt? Olyan aránytalanul kicsi a feje
2014. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább mondjuk ki hogy nem.

Éppen elérhető, de nehezen. Szép izomtömeg, és durva szárazság. Lényeg hogy a gyerek nem naturál akiről a kép van, de ezt sztem a kérdező is tudja.

2014. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem is manipulalt kepnek tunik!
2014. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tyler913 ***** válasza:
Ez nem komoly tömeg,ha gyárilag szálkás alkat vagy,akkor elérhető. Viszont nekem is gyanúsan PS-nek tűnik,olyan erős a gyerek,hogy a jobb tricepsze hajlítja a teret.
2014. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez szép tömeg? Ne vicceljetek már gyerekek!! Alig van rajta izom, csak viszonylag száraz. De ez lófas tömeg!
2014. okt. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy alig van rajta izom, de mondjuk neked jobb formád. Egyébként nekem is úgy tűnik mintha PS lenne.
2014. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Testépítő szempontból nincs rajta sok izom, átlagember szempontjából pedig ez egy igen izmos forma.

Meg persze nagyon szálkás. Nyilván aki hobbi szinten csinálja annak egy ilyesmi cél lehet.

2014. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Izomtalanoknak lehet, hogy ez durván hat. Szerintem meg alig izmos. A minimum szint amire én azt mondom, hogy van rajta tömeg az Lénárd Lajos forma. Én így látom, ez az én véleményem akkor is ha ezzel senki nem ért egyet.
2014. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sandorzsoltnak üzenem, hogy egy dolgot kéne felfogni: van akinek ez is elég. A legtöbb ember nem izomagy akar lenni, hanem csak egészséges és fitt. Nekünk a testépítés nem életforma, nem az életünk célja, hanem egy eszköz arra, hogy egészségesek és fittek legyünk. És ennyi. Az életben a mi preferenciáink máshol vannak, nem az izomnál, szóval nem kéne leszólni ezt. Szerintem.
2014. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!