Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok CT Fletcherről?

Mit gondoltok CT Fletcherről?

Figyelt kérdés

Elvileg ő naturál,de valami elképesztő nagy szerintem.

+ néztem videeóit,amiben azt mondja,hogy másfél évig ő csak karra edzett minden nap és nem edzette túl magát.

Most akkor ez hogy lehet? Mindenhol azt olvasom,hogy túl edzed magad stb,de ő mégse edzette túl magát?



#túledzés #CTthetrainer
2014. okt. 23. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ne a genetikát és a biológiát hazudtoljuk már meg! Egyértelmű a dolog! Tele van mint a kerepesi út az alkonyat vetítésekor.
2014. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit írnak hogy létezik túledzés ez igaz. Valakinek napi 3 edzés sem hozza elő, valakinek heti 4 is előhozhatja. Ne hallgass a sok hülyére hogy ne csináld mert ez meg az, hát a saját testedből indulj ki, fejlődik jól érzed magad satöbbi.


CT Flechert nem szeretem, látszik hogy tele van nyomva. És a stílusa is elég zavaró, szerintem.

2014. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja nekem is "gyanús",csak láttam pár videóit,amiben a túledzésről,meg hogy ő natural meg ilyesmikről.
2014. okt. 23. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Egyszerűen feltételezni hogy naturál már önmagában hülyeség. Ilyen kamu dumával ámítanak mindenkit ezek a kokszos kis barmok, és sajnos hisznek is nekik sokan. Az összes ilyen amcsi jútúbos kokszol mint atom, nagyon ritka kivétellel (asszem pl az az omarsaluf vagy ki pl lehet hogy nem)


CT Videóiban van, hogy elmegy drogtesztre (és persze negatív minden :O mik vannak), és a dokinál kiderül hogy minden baja van amúgy a szívével, meg akármi. Nyilván nem azért mert sok éven keresztül kokszolt, és most (nemtom hány éves, sztem 50 körül lehet, és festi a szakállát) üt ki rajta hogy hát mégse volt az olyan jó.

2014. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tyler913 ***** válasza:

Egyszerű a képlet: adott egy ember,aki felkokszolta magát,és felrakott pár videót a netre. De mivel ettől még egy senki maradna,jobban jár,ha azt mondja naturál,mert az azt jelentené,hogy nem a koksztól nagy,hanem a csodálatos genetikája,a rendíthetetlen munkamorálja és persze a spéci edzéstippjei tették naggyá. Akkor már csak az utóbbi kell,valami signature hülyeség,ami eladható,és a sok kis gizda elkezdi utánozni,követni és nézni tovább a videókat.


Pl.: nekem attól lett ötvenes a karom,hogy minden 3-al osztható naptári napon,éjfél előtt 5 percel kecskevérrel írt pentagrammában bicepszezem 6x6 okat. Na?

2014. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=OsU7pv7aquE :) Lehet szemezgetni , milyen volt régen :) Mitől volt baj a szívével. stb
2015. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!