Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1. : Scitec 100% whey protein...

Flevi kérdése:

1. : Scitec 100% whey protein vagy Myprotein impact whey? 2. : Myprotein impact whey ízesítetlen milyen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

A myprotein impact ár/értékben nagyon jó.

Milyen? Ízetlen :)

De szőlőcukorral olyan mint a tejszín, nekem ízlik. Amúgy lehet hozzá venni ízesítő cseppet is.

Vagy mhn whey. EZ ízesített, de nem az a nagyon tömény mint a scitec.

2014. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Mik a szempontjaid a választásnál?

2. Szerintem nem vészes, kicsit ízetlen, de mégis olyan tejszerű. Viszont lehet kreatívan ízesíteni, akár minden turmixot más módon.

2014. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszo a gyors válaszokat!

Wash: a szempont az ár/érték arány, de valószínű a myprotein lesz, ha megengedik szüleim...

2014. okt. 22. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy egyértelműen a Mypró a jobb a kettő közül.
2014. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az mhn wheynek meg a scitecnek közel se olyan jó az összetétele meg ára, mint a myproteinnek. N is eetem amigy, az emberek miért mindig scitecwt vesznek (legtöbben). :D rosszab az összetétele és drágább is
2014. okt. 22. 20:03
 6/10 A kérdező kommentje:
*Nem is értem
2014. okt. 22. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! En myprotein impact wheyt hasznalok, szolocukorral nekem nagyon izlik, szerintem finom, bar en anelkul is megiszom. Mult heten vettem 100 % whey-t Sciteceset, csokis es vanilias izut, szerintem borzalmas mindketto, es egy rakat szenny van benne. Szoval myproteint impact whey. Kakaoporral, instant kaveval, vaniliakivonattal, ribizli vagy malnaliszttel, myprotein flavdrops izesitovel tudod finomabba tenni.
2014. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tap bela ***** válasza:

"

Vagy mhn whey. EZ ízesített, de nem az a nagyon tömény mint a scitec.

"


Soha az életben nem is lesz, mivel az MHN nem tartalmaz hozzáadott semilyen cukrot, nevezhetjük, doxtróz, maltó, és kutyafittynek is.


Ráadásul nem tartalmaz semilyen adalékanyagot, ízfokzót, stb.......


És ezért magasabb a fehérje tartalma, és alacsonyabb az ára, hiszen 23.990Ft-ért 6kg..... sőt ennél még olcsóbban is ha BCAA-val összevontan veszed meg.

2014. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tap bela ***** válasza:

"

Az mhn wheynek meg a scitecnek közel se olyan jó az összetétele meg ára, mint a myproteinnek.

"


Ekkora hülyeséget meg az szokott írni, akinek az információja a nullával egyenlő!


A wpc80 instant az mindenhol ugyan az!! A CMF-es eljárással kivont fehéjre az angoloknál is ugyan az mint a németeknél!


Az MHN 100%-ban instan, CMF-es eljrással készült WPC80 alapú (!!!) dizájner, amiben + az ízvilág van benne. A 6kg = 23.990FT-ért, pedig egy kiváló ár/érték. SŐT 22.990Ft/6kg áron is megvásárolható.


Az MHN másik fehérjéje Whey Pro + 2 gyártásához kizárólag ultra és mikroszűrt fehérjéket használtunk fel.

Ez biztosítja, hogy az összes lényeges tejsavó fehérje frakció érintetlenek maradnak a késztermékben.

Ehhez kialakítottunk egy fejlett aroma technológiát, hogy a minőségén kívül az íze is kiváló legyen!


-75% 100% ultra- és mikroszűrt tejsavó fehérje koncentrátum,

-20% 100% kereszt-, ultra-, és mikroszűrt tejsavófehérje izolátum

-5% glutamin peptidek



- Nincs benne só, hogy az élvezeti értékét növeljük.

- Nincs benne egyéb „ballaszt” anyag, melytől lehet, hogy szebben nézne ki, vagy ízletesebb lenne, viszont a tápanyag értéke kevesebb lenne.


.... és ha nézzük ehhez a minőséghez milyen ár párosul, akkor

2270g = 11.900Ft

4540g = 22.980Ft

a lehető legjobb választás szintén.

2014. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PekSnack válasza:

Döntsd el, hogy 69%-os tejsavót (Scitec 100% WHEY PROTEIN) akarsz kb 27.000 Ft-ért, vagy 80% -os tejsavót (Myprotein Impact Whey) kb 20.000 Ft-ért.


Igen, a Scitec tejsavó fehérjetartalma valójában 69%. A termékleírásban 73% van feltüntetve, amibe beleszámolják a hozzáadott taurint is (4%). Ezt hívják amino spikingnek, amikor olcsó aminósavakat kevernek a fehérjébe, így csökkentve az előállítási költséget és a fehérje minőségét, és ezt beleszámolják a össz. fehérje mennyiségbe.


A Myprotein Impact Whey ezzel szemben tiszta tejsavó fehérje. Nincs hozzáadott olcsó amino, meg dextróz...

2016. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!