Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdekelne pár dolog rólatok?

Érdekelne pár dolog rólatok?

Figyelt kérdés

Üdv

Nagyon érdekelne pár dolog, így rólatok, pár érdekesség számomra, hogy legyen mihhez viszonyítsam magam, csak kíváncsiságból.



1. Mennyivel toltok le csigán tricepszre, nem kötéllel, hanem egyenes rúddal tegyük fel.


2. Nagyon sok izmot szoktál veszíteni mire eléred a 10-13% testzsírt ?


3. Könnyen tudtok izomtömeget felszedni ? Kezdetekben könnyen tudtatok ?


4. Melyik gyakorlatot utálod a legjobban és miért ? Persze ami muszáj végezz, ne olyat írj amit nem végzel.


Előre is köszönöm.



2014. okt. 7. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

1. általában 35kg,45kg körüli súlyt használok letoláshoz.Bár az nálam ilyen pumpálós gyakorlat tricepsz edzés végén.

2.Soha nem mértem a test zsírom még.Tükör meg a mérleg alapján tudom ha fogytam:).Amúgy ha diétázok sem nagyon esek vissza erőben.Sőt izmosabbnak nézek ki.

3.Én az első évben 85kg fel mentem 97kg.Most már 3 éve edzek és 100kg vagyok:).Elégé belassult a fejlődésem az első év után.Bár azért kevesebb a zsír rajtam mint 2 éve.

4.Nincs olyan gyakorlat amit utálnák.

2014. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!