Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem hat a kreatin?

Miért nem hat a kreatin?

Figyelt kérdés
2 hete szedek kreatin monohidrátot (1. hét feltöltési fázis volt),de nem nagyon érzek tőle semmit. ez lenne az első kúrám...szénhidrátos kaják előtt szedtem + edzés után szőlőcukorral. lehet túl sokat vártam tőle vagy az is probémához vezethet,hogy nem szedtem hozzá multivatimnt ?

2014. okt. 3. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, sok embernél nem működik és lehet hogy túl sokat is vártál. Nálam is csak első pár alkalommal volt némi erőnövelő, energizáló hatása, de már nem sok.

Multivitamin az mindig kellene, de nem ezen múlt.

2014. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igyál nagyon sok vizet.

Mellesleg terméktől is függ én azt vettem észre,a Scitec 100% mono-tól az egész kúra alatt jött fel 3 kg.

A Bioteches monohidráttól 1 hét alatt 2 kg.

2014. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanazt veszi a biotech és a scitec is. Egyik sem gyárt kreatint, csak megveszik alapanyagként és csomagolják a saját díszdobozaikba. A világon pár helyen gyártanak csak kreatint, így mindegy, hogy melyik tápkieg cégtől veszed, ugyanazt kapod.
2014. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Biotechesnél jobban érzem a hatását,lehet talán most jobban is kajálok és jobban odafigyelek mindenre.
2014. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utóbbi lehet a magyarázat.
2014. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor még milyen tápkieg.-et ajánlanál... vagy mivel "helyettesíted" a kreatint ?
2014. okt. 3. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmb.
2014. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz
2014. okt. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!