Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétán elég BCAA?

Diétán elég BCAA?

Figyelt kérdés
Zsírégetöt nem akarok mert ígyis ha futok 5 métert már izzadok mint a ló. Illetve milyen BCAA legyen melyik gazdaságosabb? A por, tabi vagy kapszula formátumba?
2014. szept. 28. 11:23
 1/4 HarciCsiga ***** válasza:
a por gazdaságosabb én diéta alatt még l-karnitint tudok ajánlani én például a dm-ben szoktam venni 60darabot(500mg) 2ezer forintért egy tápkieg boltban nem hiszem hogy ennyiért veszel ennyit :)
2014. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jó az étrended, akkor elég a bcaa. A por az gazdaságosabb. Egyébként az izzadás még nem egyenlő a zsírleadással. A napi kalória mérleg dönti el, hogy tudsz zsírt leadni vagy nem. Ha nem vagy kalória mínuszban, akkor izzadhatsz te több órát is, akkor sem fogysz egy dekát sem.
2014. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Milyen az az L-Carnitin a DM-be?

A minusz meg van :) +heti 3 foci edzès aerobnak

2014. szept. 28. 15:28
 4/4 tap bela ***** válasza:

"

a por gazdaságosabb én diéta alatt még l-karnitint tudok ajánlani én például a dm-ben szoktam venni 60darabot(500mg) 2ezer forintért egy tápkieg boltban nem hiszem hogy ennyiért veszel ennyit :)

"


Azért azt jó lenne tudni, hogy az a DM-es karnitin az carnitintartrat, mert ez esetben csak egy része carnitin. A másik hogy mondjuk van e benne cholin? Ugyan is e nélkül szinte teljesen kiürül a szervezetből. Tehát 2.000Ft-ért vettél egy divatos dobozt. ;-)



Jobb megoldásnak tartom az ALC, mivel nem csak a súlycsökkentésben segíthet azáltal, hogy a zsírokat izmokba szállítva, azok ott elégnek, hanem az idegrendszeredet is védi. Az ALC képes, arra, hogy a vér-agy gáton átlépjen, és az agyadban erős antioxidánsként működjön. Fizikai teljesítményedet is növelheti. Csökkenti a kortizol termelődést. Befolyásolhatja a hangulatodat, és nemi (szexuális) életedet is.

Adagolásában a napi 1000mg - 2000mg ajánlják két egyenlő részben. Egyesek előnyösebbnek tartják ha kisebb adagban 500mg - 1000mg-ban visszük be, és ezt a mennyiséget napi kettő alkalom helyett 4-szer tesszük meg (éhgyomorra).


Ha pedig az áraknál tartunk és kapszulás verziónál, akkor az MT-és Acetil-L-Karnitin 500 mg 150db kapszula 3.730Ft, ami egy igen de jó ár.

2014. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!