Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A vékony testalkatúaknak is...

A vékony testalkatúaknak is kell szálkásítani ha kockás hasat szeretnék?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el hasizom gyakorlatokat végezni. Vékony vagyok, de azért van egy nagyon kis hasam, nem sok. Naponta kb 8-10 kilométert gyaloglok. Kockás hadat szeretnék mindenféleképpen rövid idő alatt 178 centi és 63 kiló vagyok

2014. szept. 18. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha látszódó hasizom kell, akkor ahhoz kell egy kidolgozott hasizom, és kevés zsír. Tehát igen, mindenkinek le kell szálkásítani, akinek ez utóbbi nincs meg az előbbi mellé. Neked ilyen adatokkal még bőven tömegelned kell.
2014. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb tömeget kellene növelni, hogy legyen vastagsága is a hasizomnak (és egyéb más izomcsoportnak is, mert nem csak hasra edzünk) és utána leszálkásítani.
2014. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy észreveszem, majd nekem is kell 1-2 év múlva, tehát valószínűleg mindenkinek, vagy majdnem mindenkinek jön valamennyi zsír tömegelésnél.
2014. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hasizom is izom,azt is novelni kell.Miutan felszedtel jopar kilot szalasitanod kell ,es akkor elojonnek a szep kockak.Ha ektomorf vagy akkor emletileg talan meg meg neked a legkonnyebb szep esztetikus hasat csinalni.
2014. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!