Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha Zac Aynsley natural,...

Hogyha Zac Aynsley natural, akkor Jeff Seid is az?

Figyelt kérdés
olvastam egyiknap, hogy Zac fizikuma simán hozható jó genetikával... ránézésre Zac és Jeff teljesen ugyanúgy néz ki, de mindenki szerint Jeff elég erősen tolja :D most akkor hogyan van ez? ( "minek foglalkozol mással" kommenteket nem kérek" :) )
2014. szept. 17. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem naturál. Jeffnél azért kicsit nagyobb a tömeg ugyanolyan szárazsághoz.
2014. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tehát az ő formájukról naturálban ne is álmodjak ?
2014. szept. 17. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
ne.:)
2014. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
érdekes, itt pedig azt írtad, hogy jó genetikával lehetne... ejj.. ezek az ellent mondások.. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__6101.. )
2014. szept. 17. 16:30
 5/7 Dogmatix91 ***** válasza:
A simán hozható és az akár még az is lehet között azért elég nagy az eltérés. :D
2014. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tyler913 ***** válasza:

Szerintem ez még akár,talán hozható is. Jeff Seidnek ennél azért jóval nagyobb a tömege.

Persze attól még ez a fickó is jó eséllyel kokszol.

2014. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előttem ketten is most leírták, hogy miként értettem. Brutál jó genetikával akár a Zac formája hozható lenne, de erre kevés embernek van esélye és ő is cuccol. Jeff pedig tömegesebb és ugyanolyan száraz. Ennyi. Lehet persze álmodozni, de majd rájössz te is, mint mindenki ebben a sportban.
2014. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!