Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes kiörlésű lisztet...

Teljes kiörlésű lisztet szabad használni?

Figyelt kérdés
Tömegelésnél lehet teljes kiörlésű lisztből csinálni pizzatésztát, pitát, tortillát meg bármit, amibe fehérliszt kéne, de én teljes kiörlésűt rakok bele? Mennyire testépítő tiszta?
2014. szept. 14. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mehet, sőt keverheted fehérrel is, nem ezen múlik. A napi össz tápanyagbevitel számít.
2014. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor akár fehér kenyér is mehetne? Vagy hogy működik ez.
2014. szept. 14. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Fehéret inkább ne. Egészségesebb a telj. kiörl. kenyér.
2014. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mehet némi fehér lisztes kaja, de nem azért kell ezeket korlátozni, mert azzal jobban zsírosodnál, hanem azért, mert kevesebb mikrotápanyagot tudnál vele bevinni.
2014. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha csinálnék valami cukormentes, túrós, t.k. lisztes, tojásos sütit, és azt enném délelőttönként, az úgy jó lenne? Persze mindent kiszámolok, rendesen megcsinálom az étrendet.
2014. szept. 14. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, ezek beleférnek, én is szoktam zabos sütit sütni.
2014. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A teljes kiörlésű palacsinta juharszipruppal mennyire fér bele? Nagymamám múltkor csinált és nagyon finom.
2014. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudod a napi beviteled és akkor el tudod dönteni, hogy ez belefér vagy nem.:)
2014. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval akár megehetnék egy pizzát is minden nap(nem fogok, csak feltételezzük ezt), ha a makrotápanyag bevitelem kijön az előírt mennyiségre? Én azt olvastam, hogy ilyen dolgokat, mint pl. a fehér lisztet meg a "sima" tésztát kerülni kell. Meg ha én nem tudom megenni az összes kaját, akkor egy csokival elintézhetném a maradék dolgot, ha csak a szénhidrát hiányozna, de a megfelelő fehérjemennyiséget már bevittem?
2014. szept. 14. 17:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Belefér kis pizza is, de azért arra kell törekedni, hogy minél több mikrotápanyag legyen, tehát nem érdemes az étrended nagy részét fehér lisztes, pláne cukros kajával televágni. Kevés belefér, ha makroban is benne vagy.
2014. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!