Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet szép nőies...

Hogyan lehet szép nőies homokóra alakom?

Figyelt kérdés
Szép alakot szeretnék, jó popsit és lapos hasat most is az de valakinek még mindig nem felel meg. 64 kg vagyok a célom kb 55.
2014. szept. 12. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Valakinek?

Mutass képet

2014. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenkinek megfelelni, úgyis lesznek fikázók minden esetben. :)

Egyébként nagyrészt genetika, másrészt célzott étrend, súlyzós edzés + aerob edzés. Ennyi a nagy titok.

Olvasnivaló: googleba: alapismeretek.

2014. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 és fél hónapja szültem.. a hasam még mindig nem a legjobb de terhesség alatt se híztam sokat 12 kg abból 6 lejött gyerekkel együtt, melyik edzéssel lehet jó fenekem?? gugolás? diétázni nem akarok mert szoptatok.
2014. szept. 13. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell diéta, mivel izomnöveléshez pont kalória plusz kell. De már írtam: súlyós guggolás, kitörés.
2014. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a zsírleadáshoz meg kalória míniusz kell, szóval ahhoz meg kevesebb szénhidrát kellene.
2014. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!