Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki Sotret gyógyszert szedett...

Aki Sotret gyógyszert szedett testépítésnél az hogyan oldotta meg a vitaminbevitelt? Mert ugye nem lehet A vitamint szedni közben, és minden multivitaminban van A vitamin. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedtem hasonlót (Roaccutan), mert én is nagyon pattanásos voltam.


Szinte minden mellékhatás kijött rajtam, az egyik legidegesítőbb az állandó szájszárasság volt, Labello nélkül még moziba sem mertem elmenni, mert óránként kellett kenegetni...

A másik a pszichés része, tinédzsernek lenni amúgy sem könnyű, tombolnak a hormonok, stb., erre meg rátesz egy lapáttal az állandó hangulatváltozásokkal, végletes viselkedés (a depis és a kicsattanó hangulatok hirtelen változása).


Szerintem NE szedd!

Abbahagyod, pár hónap múlva kezdődik elölről minden, újra pattanásos leszel.


Sokkal többet ér egy kiegyensúlyozott étrend mikro- és makrotápanyag szinten.

Ez hosszú távon biztosítja, hogy ne legyél nagyon ragyás.

És keress inkább egy jó kozmetikust, ő is sokat tud segíteni.

2014. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem nem is inkább pattanásaim vannak, hanem az utánna maradt piros foltok vagy mik, és már 1-2 éve és nem múlnak, ezért szedem be a gyógyszert
2014. szept. 5. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!