Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelentkeztem a Nutrend Compres...

Jelentkeztem a Nutrend Compress Caliber Pump terméktesztjére a Body. Builderen de nem nyertem és kaptam egy ilyen üzit? (lent)

Figyelt kérdés

Sajnos ezúttal nem téged sorsoltunk ki a Nutrend Compress Caliber Pump terméktesztjére. Nem engedünk el azonban üres kézzel: fájdalomdíjul kapsz tőlünk egy 2000 Ft-os kedvezményre jogosító kupont, amit 2014-09-03 és 2014-09-30 között tudsz felhasználni Nutrend Compress Caliber Pump (1,1 kg) termék vásárlása esetén!

a kérdésem az lenne h rendelek egy terméket 2000 ft értékben akkor ingyen kapom meg vagy mi?


2014. szept. 3. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

"2000 Ft-os kedvezményre jogosító kupon"

Ezen mit nem érteni? A kupon felhasználásával 2000 forinttal olcsóbban veheted meg a Nutrend Compress Caliber Pump (1,1 kg) terméket.

2014. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy Wash írta, de te is leírtad:


"2000 Ft-os kedvezményre jogosító kupont, amit 2014-09-03 és 2014-09-30 között tudsz felhasználni Nutrend Compress Caliber Pump (1,1 kg) termék vásárlása esetén!"


Érted, Nutrend Compress Caliber Pump (1,1 kg) termék vásárlása esetén!

2014. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebbe mit nem értesz :) Csak a Nutrend Compress Caliber Pump (1,1 kg) nevezetű termékből kapsz 2.000 ft kedvezményt.

Ennek a terméknek az ára: 9 990 Ft és csak ezt a terméket te 7.990 forintért tudod megvenni. Más termékre nem használhatod fel a 2.000 forintos kupont.

Mekkora marketing duma :) A lényeg hogy vásárolj és azt érezd hogy milyen jól jártál :)

2014. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!