Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vörös Zoli se naturál?

Vörös Zoli se naturál?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 20:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok benne biztos.


Hogy lehet egy olyan ember példaképe egy naturál testépítőnek, aki köztudottan koxol???


OK, hogy ebben is iszonyat munka van, de akkor is csalás. Csalók márpedig ne legyenek példaképnek állítva.

2014. aug. 29. 21:55
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem csalás, ezt kéne megérteni. Mindenki koxol.
2014. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem.
2014. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mindenki? Ne mondd már!
2014. aug. 29. 22:51
 15/20 HarciCsiga ***** válasza:
Élvonalban tényleg mindenki koxol akkor ronaldo vagy egy futó vagy egy ketrecharcos és egy bizonyos izomtömeget és szárasságot nem lehet elérni Naturban ezek az emberek éveket áldoznak az életükből a sportért atheltic kategória magyarlérmezőnyben se nagyon naturálok és afölötti kategóriákban meg egyáltalán nincsenek sőt még a buz*iqe kategoriában is koxolnak mint az állat EZ NEM CSALÁS EZ EGY ÁLDOZAT A SZENVEDÉLYEIKÉRT
2014. aug. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem értek veled egyet.

Ha valaki olyan előnyhöz juttatja magát, ami illegális, akkor az maximum a pénztárcájának áldozat, különben meg csalás.

Nívós sportversenyeken van doppingvizsgálat, és a lebukott csalóktól elveszik az érmet, a dicsőséget.

A testépítésbe is eljuthatna végre ez a fajta szemlélet.


Borzasztóan rombolja ez az egész az emberek normális testképét.

2014. aug. 30. 11:34
 17/20 HarciCsiga ***** válasza:
Evvel nem kell egyet értened ez egy tény MINDENKI KOXOL EZ EGY NYÍLT TITOK HA MINDENKI CUCCOL AKKOR NEM JUT SENKI KOMOLYABB ELŐNYHÖZ A SAJÁT MEZŐNYÉBEN ÉRTSD: MIVEL NEM JUT ELŐNYHÖZ A SAJÁT MEZŐNYÉBEN NEM CSAL kápise?
2014. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Figyi. Nem értünk egyet, de ettől én még nem akarok veszekedni.


De, ha annyira nem csalás, akkor miért illegális a szer???


Az én szememben, aki kox-szal éri el az eredményét az csaló. Pláne, ha utána felvág azok előtt, akik nem akarnak koxolni, vagy nincs pénzük koxra.


És hamis képet vetítenek a fiúk-lányok elé. Ezzel gyakorlatilag hazudnak nekik.


Nekem ez a véleményed.


Neked meg az, hogy ez így jó.

2014. aug. 30. 17:47
 19/20 anonim ***** válasza:
Welcome to the real world. Az embereknek cirkusz kell, kellenek az egyre jobb, egyre látványosabb eredmények. Erre van igény, ilyen az emberi természet. Az önrétékelési zavarban meg inkább a környezet, a többi ember játszik szerepet, mint néhány plakát. Jó, hát aki nagyon hülye, azt lehet kiakasztja egy testépítős plakát, de annak úgy is kell.
2014. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
jaj de büszke gyerek vagy gondolod a kox az ugy megy benyomod?éskész??meg milyen csalás?koxol a fél világ te hol élsz hol mozogsz milyen közegben?lemész egy terembe 80%koxol.ez a kox dolog nem akkor nagy ugy mint amekkora feneket te keritesz neki
2014. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!