Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek ha kövér vagyok...

Mit tegyek ha kövér vagyok (van rajtam zsír) és leakarom azt adni és kockás hasat szeretnék?

Figyelt kérdés
Ahhoz diéta kell vagy rendszeresen gyúrni is kell a diéta mellé? Ha gyúrni is kell akkor kérlek írjatok edzésprogramot is. Köszi.
2014. aug. 28. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta + sport


Ha most kezded 2 hónapos átmozgató edzés kell neked. Shopbuilderen találsz

2014. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első jól írja, a kockák akkor fognak látszani ha kevés lesz a testzsír %-od, ehhez pedig diétára és mozgásra van szükséged. Az más kérdés hogy ha diétázol akkor kocka hasad meg lesz, de máshol nem leszel izmosabb, mert diéta közben nem tudsz izmot építeni. Ajánlom figyelmedbe a Sárga kapszula c. könyvet.
2014. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2014. aug. 28. 13:43
 4/9 A kérdező kommentje:

És hogyha diétázunk és még gyúrúnk is akkor olyankor mi van??


Mások válaszát is várom.

2014. aug. 28. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan az lenne a helyes megoldás amit mondasz.
2014. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki írna nekem egy jó edzésprogramot ami neki is bevált?(otthon)(van szobabiciklim és súlyzójaim)
2014. aug. 28. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el Fegyencedzés c. irományt. Az elképzelés jó a provokálásra (halál az edzőtermekre..stb) pedig ne figyelj.
2014. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Maximum mennyit lehet edzeni diéta mellé? Mert én napi 2-szer szoktam(felülés,aerob,súlyzás de csak egy kevés,fekvőtámasz) szerinted ez jót tesz? És ha nem akkor mit ront?? Irj le mindent hosszan, köszi
2014. aug. 28. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Magadtól nehogy utána olvass.
2014. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!