Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzznek ez a formája elérhető...

Zyzznek ez a formája elérhető naturálban? Ez még nem a max neki szerintem.

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 22. 14:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ez forma még simán elérhető. Nézzétek meg a tömege egyáltalán nem durva, mellizomra, karra, lábra még férne hús. 185 centihez volt kb. 42-es karja. Tipikus edző modell fiú kinézet. Azért tűnik nagyobbnak, mert szálkás és levan barnulva, ami szintén sokat dob a látványon (versenyen sem véletlen kenik magukat barnítóval). Képen egy szálkás forma sokkal nagyobbnak tűnik, de elég megnézni mekkora feje van a testéhez képest. Szerintem egy 4 évig naturálban keményen edző fiatal, akinek az jó tapadási pontjai és genetikája van simán hoz jobbat is.

Szerintem nem a fizikuma miatt lett net celeb hanem, mert egyrészről halott másrészről pedig nagyon keményen futatta magát, ami a mai fiatalok közt már elég, hogy felnézzenek rá. Szerintem ne ő legyen a példa, vannak nála keményebben edző naturálok, akik sokkal jobban megérdemelnék a figyelmet.

2014. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%

Én elég sokat tudok Zyzz-ról, mint más gondolná. A halála sem volt véletlen, persze megoszlanak a vélemények. Egy ilyen formát, sőt jobbat lehet hozni 1-2 év alatt naturálban, jó genetikával. De ő ehhez a formához is kokszolt már, persze, hogy a koksz nem csodaszer, egy sosem állítottam, de sokat segít egy naturálhoz képest.


Én nem szeretnék vitázni senkivel :) De a véleményem mellett kiállok a végsőkig.

2014. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Akkor mutass magadról jobb formát.
2014. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 - palilaci - ***** válasza:
Angelov tényleg nem 1 kategória . De szerintem egyáltalán nem szar Zyzz formája. Ha egy hasonlót össze tudnák hozni picit több zsírral a kezem tenném össze:D
2014. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Monti, nekem mutatott magáról képet privátban, jobban néz ki, mint Zyzz a képen.
2014. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nekem is mutatott most. Igen, jobb, mint Zyzz, szóval visszavonom a szavaim. Nem szóltam, vegyétek úgy. :)
2014. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
jöhet nekem is egy kép :)
2014. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

És velünk mi lesz?

Tisztelt TyHoechlin, legyen kedves publikálni a képet :)

2014. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mivel igaz, ha valakinek cáfolom, kritizálom a formáját, nekem biztos jobb. Nekem nincs nagy formám, mivel naturál szinten foglalkozom a testépítéssel, naturál szinten amit ki lehet hozni kis testzsír mellett megpróbáltam.


A kép szálkásítás 7 hetében készült, kb. 30-40g CH mellett, visszatöltés napján.


[link]

2014. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Jó genetikád van. A melled valóban fényévekkel jobb. Most értem miért mondtad hogy szar. Szép forma tényleg. Bárcsak nekem is lenne ilyen :D Írok prívátot majd kérlek válaszolj rá. köszi
2014. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!