Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesti Cutler Goldot...

Budapesti Cutler Goldot próbálta valaki?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, nyilván próbálta valaki. Milyen volt? Tényleg olyan magas színvonala van, mint a külföldi divatos edzőtermeknek? Megéri felmenni kipróbálni? Ti mennyit utaznátok/vezetnétek max, hogy ott edzetek vagy bármelyik teremben, amelyik szimpatikus? Kathi bácsiék tényleg árulnak turpisságokat a pult alól?
2014. aug. 10. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 100km-ről járok fel edzeni és edzést tartani. Király a terem, de a turpisságokat nézve volt meglepetés. Első látogatásom során az orrom előtt a pultban készítették elő a cuccot, majd miután beadták közölték hogy ugye nem láttam semmi? Mondtam a srácnak hogy ne nekem mondja ezt mert többet láttam és szúrtam már mint ő, de mivel nem ismer, így nem biztos hogy kockáztatni kellene bármit is mások előtt. Több száz nm-es terem és nem tud egy olyan nm-ert ahol nem látják?
2014. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egeszseg.szepseg ez kés volt a szívembe
2014. aug. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor fokozom még hogy teljes legyen a történet. Egy igen ismert team scitec tag az edzés végeztével 30 perc telefonálás után odament a pulthoz, evett egy banánt, majd cigivel a szájában végigsétált a termen, ami akkor ugyan nem volt meggyújtva, de ahogy elérte az ajtót már gyújtotta is és sétált tovább az autójához. Ennyit a sztárok nagy fehérje meg szénhidrát visszatöltéséről. Visszatölt edzés után fél órával egy cigivel és lehet hazamenni.
2014. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokan cigiznek a team scitecnél meg a hasonló nevesebb testépítők közül? Vagy csak én vagyok tájékozatlan és ez egy tök normális dolog?
2014. aug. 20. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!