Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításhoz miket vegyek? 17/L

Szálkásításhoz miket vegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Milyen táplálékkiegészítőket vegyek, és miből melyik márka melyik terméke a legjobb? Teljeskörű listát írjatok, mindent, amire szükségem lehet. Az olcsóság nem annyira szempont, a minőség a lényeg, és ha megéri, rászánom a pénzt. :)

Étrend, sport megvan.


2014. aug. 7. 16:47
 1/8 Osynho ***** válasza:
Tejsavó fehérje koncentrátum/izolátum, multivitamin, C vitamin, CaMg, halolaj kapszula, l-karnitin. Én többet biztos nem költenék, ezektől menni fog a dolog (illetve a kajától, mozgástól), még az l-karnitin se muszáj.
2014. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bcaa-t és glutamint írják más kérdéseknél. Ezek micsodák?
2014. aug. 7. 16:56
 3/8 HarciCsiga ***** válasza:
[link] ez egy alap pakk utana tejsavo edzés utánra bcaa és glutamin szabad formájú aminosavak amik segítenek megelőzni az izom katabolizmust glutamin mehet edzés után edzés előtt ha van lové akkor mehet reggel este is bcaa az még jobb azt ahogy a glutamint írttam azt is úgy lenne ideális szedni ha nagyon el vagy eresztve minden étkezésnél is mehet egy adag remélem segítettem :)
2014. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Húú, neharagudj, de megpróbálnád vesszőkkel ellátva leírni? Mert nem tudom melyik tagmondat hova tartozik :D
2014. aug. 7. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Sorrend: multivitamin, tejsavóprotein, bcaa vagy/és glutamin. Ha marad lóvé, akkor edzés előttre L-karnitin. Ennyi bőven elég egy jó étrenddel.
2014. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HarciCsiga ***** válasza:

Sorrendben írom : D

1. fullos étrend, amire azt írtad, hogy van :)

2.(ez egy mindenes pak) [link]


3. l-karnitin (ez egy nagyon olcsó aminosav a zsírégetést és a regenerációt segíti elő)


4.Bcaa (izom kataboilizmus ellen ne épüljenek le a kis izmaid]) fontossági sorrendben írom a szedési időpontokat, ha van zsé szedheted az összes alkalommal edzés közben, után, előtt, reggel, este, étkezések között


5.Glutamin (segíti vissza tölteni az izmaid glikogén raktárait, hogy kisebb legyen az izom veszteség) ezt is fontossági sorrendben írom, ahogy a bcaat edzés után a turmixszal, reggel, este.


6.Termogén zsírégető (megemeli a test hődet és elősegíti, hogy ezt testzsírból tedd) Ui: ha magas a vérnyomásod evvel óvatosan


7.Rost tabletta (pörgeti az anyagcseréd)

2014. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HarciCsiga ***** válasza:
Zsolti gyorsabb volt és a válasza is tökéletes :)
2014. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan még sosem szálkásítottam, a legtöbb helyen a sandorzsolt által preferált listát írják, és nekem is az tűnik logikusnak. Az aminosavak fontosabbak, mint a karnitin.
2014. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!